Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawienie etui Spigen dla Twojego Samsunga Galaxy S21 FE

2022-03-16
Zestawienie etui Spigen dla Twojego Samsunga Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE to tańsza alternatywa wielofunkcyjnego flagowca Samsunga. Spigen S21 FE to linia ochronnych etui w różnych kolorach i stylach.

Etui Spigen S21 FE


Etui Spigen i szkła hartowane dla Galaxy S21 FE

Spigen jest jednym z moich osobistych ulubieńców jeśli chodzi o etui i obecnie oferuje 10 opcji dla Galaxy S21 FE. Ma również szkła hartowane na tylny aparat i wyświetlacz, nie wpływające na bezprzewodowe ładowanie.

Etui wahają się między 100 a 50 zł w niektórych przezroczystych case'ach. Spigen oferuje róże warianty kolorystyczne, różne poziomy ochrony, opcje standów i ukryte kieszenie na karty kredytowej.

Etui Spigen S21 FE Tough Armor


Etui Galaxy S21 FE - Case Spigen Tough Armor

Etui Spigen S21 FE Tough Armor to najbardziej wytrzymały case z pianką amortyzującą, którą wyściełano wnętrze etui. Kolejna warstwa to TPU, stanowi twardą powłokę, chroniącą telefon przed upadkami i wstrząsami.

Etui Tough Armor jest dostępne w kolorze czarnym za 89,90 złotych. Pokrywy przycisków są wbudowane w case, dzięki czemu można łatwo obsługiwać przyciski głośności i zasilania, a podniesione krawędzie pomagają chronić wyświetlacz.

etui Tough Armor s21 fe


Stand w etui Tough Armor S21 FE

Jedną z przydatnych funkcji dla tych, którzy lubią oglądać materiały wideo na swoich telefonach lub używać ich do rozmów wideo, jest wbudowany stand. Nie jest ona tak sztywny i wytrzymały, jak bym chciał, ale spełnia swoją rolę.

Warstwa etui wykonana z TPU pomaga stabilnie leżeć smartfonowi w dłoni, podczas gdy matowa plastikowa twarda powłoka chroni go.

etui spigen s21 fe Tough Armor


Rewers obudowy Tough Armor S21 FE

Aparaty w etui Tough Armor są dobrze chronione. Mimo solidnej zabezpieczenia, case nie ma wpływu na odbiór sygnału komórkowego.

Etui jest dobrze zbudowane i pewnie trzyma się telefonu.

Spigen Tough Armor S21 FE


Tył etui Rugged Armor

Jedną z moich ulubionych serii Spigen jest etui Rugged Armor. Jest bardzo przystępne, kosztuje zaledwie 54,90 zł i zawiera elementy z włókna węglowego. Ma stylowe wykończenie, a do tego jest bardzo funkcjonalny.

Case sprawia, że bardzo stabilnie trzyma się telefon. Nie ma wpływu na funkcjonalność bezprzewodowego ładowania, Samsung Pay, lub jakiejkolwiek innej funkcji.

Ruggged Armor S21 FE


Boczne przyciski na etui Rugged Armor S21 FE

Chociaż kilka z tych etui ma osłony przycisków, mój ulubiony to case Rugged Armor. Wyraźne, wyróżniające się przyciski sprawiają, że łatwo je znaleźć i nacisnąć bez patrzenia.

Elementy z włókna węglowego po bokach również wyglądają świetnie.

 przyciski na etui Rugged Armor


Budowa etui Rugged Armor

Łata na dolnej części pleców etui Spigen Rugged Armor z nazwą Spigen nie jest wykonana z włókna węglowego.

Matowe czarne wykończenie wygląda elegancko, a materiały są bardzo dobrze dobrane, więc ten pokrowiec S21 FE będzie służył przez lata.

etui S21 FE Rugged Armor


Spigen Thin Fit dla Galaxy S21 FE

Etui Spigen Thin Fit S21 FE kosztuje 69,90 zł i jest dobrą opcją dla minimalistów. Obszar wokół aparatu przypomina S21 i zapewnia dobrą ochronę wszystkich trzech tylnych obiektywów.

Jest on dostępny w kolorze czarnym matowym i idealnie przylega do Samsunga S21 Fan Edition. Waży zaledwie 28,35 gram, a mimo to zapewnia dobrą ochronę całego urządzenia.

Spigen Thin Fit Galaxy S21 FE


Podwyższone przyciski na etui Thin Fit S21 FE

Nawet podniesione przyciski po prawej stronie etui Thin Fit S21 FE mają minimalistyczny design z otwartymi wycięciami. Są one łatwe do naciśnięcia i chronią klawisze.

Spigen jest jednym z moich ulubieńców i obecnie oferuje 10 opcji etui dla Galaxy S21 FE. Ma również szkła hartowane na tylny aparat i wyświetlacz z przodu.

Slim Armor CS S21 FE


Slim Armor dla Galaxy S21 FE

Jeśli chcesz nosić kilka kart z telefonem, Spigen oferuje case Slim Armor S21 FE za 84,90 zł. Tylny panel przesuwa się, aby odsłonić gotówkę/schowek na karty. Pamiętaj, że wybierając to etui utracisz funkcje bezprzewodowego ładowania, ze względu na umieszczenie kart w dolnej tylnej części telefonu.

Etui ma dwuwarstwową konstrukcję, więc świetnie nadaje się do ochrony telefonu przed upadkami i uderzeniami. Jest to nadal bardzo smukły i lekki case, waży zaledwie 48,2 grama.

Spigen s21 FE Ultra Hybrid


Spigen Ultra Hybrid

Etui Spigen S21 FE Ultra Hybrid jest idealne dla tych, którzy mają kolorowe Galaxy S21 FE. Jest ono dostępne w cenie 70 złotych i ma przezroczysty materiał, który ma na celu zapobieganie żółknięciu pozostanie krystalicznie przejrzystym.

Boki są bardziej miękkie - wykonane z TPU, natomiast tylny panel to poliwęglan - twardy materiał, chroniący telefon przed upadkami i zadrapaniami.

Przyciski są łatwe do wyczucia i naciśnięcia, ochrona aparatu również jest świetna, a dolne porty są łatwo dostępne.

Etui Ultra Hybrid S21 FE


Case Ultra Hybrid zapewnia również ochronę ekranu Galaxy S21 FE

Krawędzie etui Ultra Hybrid Galaxy S21 FE wznoszą się tuż nad wyświetlacz, aby go chronić. Żeby wzmocnić ten efekt wybierz szkło hartowane Spigen Alm Glas.tR .

Szkło jest wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko i bezbłędnie je zainstalować. Ma specjalną formę, ułatwiającą idealny montaż, bez pęcherzyków powietrza. Szkło hartowane ma twardość 9H i oleofobową powłokę. Nie ma żadnego wpływu na funkcjonalność telefonu.

Źródło: zdnet.com

Polecane

pixel