Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Recenzja etui Spigen Ultra Hybrid Galaxy S10: Jeden z najlepszych przezroczystych pokrowców, jakie można dostać

2022-07-04
Recenzja etui Spigen Ultra Hybrid Galaxy S10: Jeden z najlepszych przezroczystych pokrowców, jakie można dostać

Zanim zaczniemy tę recenzję, uprzedzam, że nie nigdy nie byłem szczególnym fanem przezroczystych etui. Nie ma w nich nic złego, po prostu nigdy nie czułem większego pociągu do tego konkretnego rodzaju pokrowca. Jest jednak wiele osób, które nie zgadzają się ze mną i dla takich osób Spigen Ultra Hybrid jest jednym z najlepszych etui, w jakie można ubrać telefon Samsung Galaxy S10. Produkt ten oferuje wspaniałe dopasowanie i wykończenie, nie przeszkadza w obsłudze żadnego z elementów budowy modelu Spigen S10 i jest sprzedawany po cenie, z której większość ludzi powinna być zadowolona. Chcecie dowiedzieć się więcej? Oto pełna recenzja.

Przejrzyste etui w przystępnej cenie, oferujące świetną ochronę telefonu

Przezroczyste pokrowce nie są najbardziej ekscytującym dodatkiem, ale są niezbędne do ochrony telefonu, jednocześnie zachowując jego naturalny wygląd. Jednym z najlepszych dostępnych etui dla modelu Samsung Galaxy S10 jest Spigen S10 Ultra Hybrid. Mo ono stosunkowo wąski profil, dotykowy przycisk i zapewnia niezawodne pokrycie 360 stopni przed niepożądanymi uszkodzeniami.

Zalety
 • Podniesione krawędzie chronią wyświetlacz
 • Dotykowe osłony przycisków
 • Wąski profil
 • Produkt zapewnia dużo dodatkowej przyczepności
 • Obsługuje funkcję ładowania bezprzewodowego
Wady
 • Tylna część pokrowca dosyć łatwo się brudzi
 • Etui czasem trudno jest założyć/zdjąć
spigen s10

Co nam się podoba w etui Spigen Ultra Hybrid dla Galaxy S10?

Spigen tworzy jedne z najlepszych pokrowców na rynku, więc nie powinno dziwić, że lata doświadczenia firmy doskonale widać w produkcie Ultra Hybrid.

Etui to jest niezwykle dobrze zbudowane, ze sztywną ramą dbającą o bezpieczeństwo smartfonu S10, świetnie reagującymi na dotyk osłonami przycisków, a także precyzyjnymi wycięciami z dodatkowym miejscem na port USB-C i gniazdko słuchawkowe 3,5 mm, aby zapewnić poprawne działanie wszystkich niezbędnych akcesoriów. spigen s10

spigen s10 Słowo „hybrid” (z angielskiego „hybryda”) zawarte w nazwie tego produktu wynika z faktu, iż Ultra Hybrid jest wykonany z dwóch materiałów – zewnętrznej osłony wykonanej z tworzywa TPU i reszty obudowy z twardego poliwęglanu. Powoduje to, że pokrowiec zapewnia doskonałą ochronę przed upuszczeniem telefonu oraz jego niesamowitą przyczepność, co z kolei sprawia, że bezpieczniej leży on w dłoni. Wokół przedniej ściany produktu krawędzie zostały lekko podwyższone względem wyświetlacza, aby nie dopuścić do zarysowań czy też pęknięć. Kilka innych rzeczy, które etui Ultra Hybrid realizuje pomyślnie:
 • Nie jest to najcieńszy pokrowiec na rynku, ale biorąc pod uwagę poziom ochrony, jaki otrzymujemy w zamian, mówimy tu o zgrabnym, smukłym profilu.
 • Bezprzewodowe ładowanie, w tym funkcja S10 WirelessPower Share, dobrze współdziała  z obudową.
 • Oprócz wersji kolorystycznej przedstawionej w tym przeglądzie, dostępny jest także wariant matowej czerni (Matte Black), który dodaje czarny akcent do ramy i wycięcia kamery.
 • Za 50-60 zł w zależności od koloru, Ultra Hybrid nie obciąża nadmiernie naszego budżetu.


etui spigen s10

Co nie podobało nam się w etui Spigen Ultra Hybrid dla Galaxy S10?

Podoba nam się niemal wszystko w produkcie Spigen Ultra Hybrid, ale i tu nie obyło się bez kilku dobrych zastrzeżeń.
Nie odkryjemy tym stwierdzeniem Ameryki, ale ponieważ Ultra Hybrid to przezroczysty case, należy spodziewać się, że na tyle obudowy będą zostawały smugi odcisków palców przy korzystania z telefonu przez cały dzień. Fakt, że nie są one aż tak zauważalne jak choćby w przypadku Flamingo Pink dla Galaxy S10, którego używam, ale co jakiś czas pokrowiec trzeba przetrzeć, żeby prezentował się schludnie. Wdając się już naprawdę w detale, Ultra Hybrid nie zawsze jest najłatwiejszy do założenia i ściągnięcia. Wynika to ze sztywności ramy obudowy, która jest jednak niezbędna, aby taki a nie inny poziom ochrony. spigen s10

Dla kogo jest etui Spigen Ultra Hybrid dla Galaxy S10?

Jeśli lubisz przezroczyste etui i wiecie, że chcecie przywdziać w taki produkt swojego Galaxy S10, ten produkt jest jednym z najlepszych opcji dostępnych na rynku. Spigen wielokrotnie potwierdzał, że jest jedną z najlepszych marek w branży, a Ultra Hybrid dla S10 to kolejny tego dowód. Pokrowiec jest solidnie wykonany, oferuje więcej niż wystarczającą ochronę i wszystko to nie zasłaniając jednocześnie pięknego designu modelu S10.
Nasza ocena: 4.5 / 5 Tak długo, jak zadbamy o przecieranie tylnej części obudowy od czasu do czasu, myślę, że produkt spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Źródło: androidcentral.com

Polecane

pixel