Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przedstawiamy nasze najlepsze do tej pory szkło hartowane Spigen GLAS.tR dla iPhone 5!

2022-03-14
Przedstawiamy nasze najlepsze do tej pory szkło hartowane Spigen GLAS.tR dla iPhone 5!

spigen glas.tr

Spigen znowu to zrobił! Firma odpowiedzialna za najlepsze szkła hartowane dla iPhone 5 wypuściła właśnie nową wersję swojego produktu, przy której poprzednie odsłony wyglądają jak amatorskie konstrukcje. Nasz nowy GLAS.tR łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w Spigen GLAS.tr z jeszcze większą wytrzymałością i wygodą użytkowania.

Zapytacie zapewne jak to możliwe? Dobre pytanie. Cały myk polega na tym, że ulepszyliśmy naszą starą szybkę GLAS.t o bardziej okrągły kształt (stąd też końcówka R od ang. rounded). Jako że produkt wykonany jest w całości ze szkła, najbardziej podatne na skruszenia są rzecz jasna boczne krawędzie. Stąd pomysł, by nasi technicy zaokrąglili szybkę i tym samym nadali jej większą odporność przed wstrząsami i upadkiem.

iPhone 5 - szkło hartowane Spigen GLAS.tR

Co więcej, taki kształt gwarantuje też wygodniejszy, bardziej pewny uchwyt oraz lepsze dopasowanie się do futerału. Również przycisk startu wydaje się mniej zagłębiony dzięki zwężonym otworom, co na pewno ucieszy wszystkich tych, którym nie w smak było kupowanie oddzielnych nalepek.

W Spigen SGP zdajemy sobie doskonale sprawę jak ważne są dla Was wasze urządzenia. Nie bez powodu zawsze staramy się dostarczyć dla Waszych telefonów produkty najwyższej jakości i wykonane z najwyższej klasy materiałów. Do takich z pewnością należy nowy GLAS.tR dla iPhone 5, o którym z dumą mówimy jak o naszym najdoskonalszym dziele z kategorii produktów zabezpieczających ekrany. Jesteśmy pewni, że GLAS.tR zatrzęsie rynkiem akcesoriów do urządzeń mobilnych i wszystkim wyjdzie to na dobre.

Źródło: spigen.com

Polecane

pixel