Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

2022-06-09

Podobnie jak robiliśmy to w przeszłości dla smartfonów takich jak jak G6, S8/S8+ i Note 8, również i teraz postanowiliśmy przyjrzeć się najlepszym etui Spigen iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Niektóre z tych ofert, a w szczególności popularne modele Tough Armor 2 i Neo Hybrid 2, doczekały się kosmetycznych ulepszeń od strony wykonania, mających na celu nadać tym etui odświeżonego wyglądu, a czasem nawet i nowych funkcji. Poniżej wybraliśmy dla was najpopularniejsze modele etui Spigen na iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

spigen iphone 8

Case Spigen Tough Armor 2 do iPhone 8

Chociaż etui Tough Armor 2 dla wielu będzie zbyt obszerne, łatwo jest zrozumieć, dlaczego decydują się na ten wytrzymały produkt od Spigen właśnie w tym roku. Wszystko dlatego, że iPhone 8 posiada całkowicie szklaną obudowę. Etui Tough Armor 2 składa się z dwóch warstw, z których jedna ma za zadanie amortyzować wstrząsy, a druga - chronić przed zarysowaniami.

spigen iphone 8

Ponadto, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon pokrowców Tough Armor, Spigen dodał do tej wersji podstawkę, która przyda się każdemu, kto ogląda multimedia na swoim telefonie i nie lubi używać do tego rąk. Warto również zauważyć, że case ten posiada certyfikat wojskowy Mil-Grade Protection.

Podsumowując, podczas gdy Tough Armor doda iPhone’owi sporo objętości, ciężko o lepszą ochronę modelu iPhone 8 lub iPhone 8 Plus. Do wyboru mamy następujące warianty kolorystyczne: brązowy, różowo-złoty, czarny, srebrny, złoty.

Etui Spigen Neo Hybrid 2 do iPhone 8

spigen  iphone 8 plus

Ze wszystkich etui Spigen, Neo Hybrid iPhone 8 jest chyba tym, który najłatwiej pokochać. Dwuczęściowe wykonanie zapewnia wystarczającą ochronę, bez dodawania przy tym znacznej objętości telefonowi. Pod wieloma względami Neo Hybrid jest niczym innym jak cieńszą wersją modelu Tough Armor 2.

Trudno też nie być fanem geometrycznych linii z tyłu obudowy, gdyż nadają one futerałowi Neo Hybrid 2 iPhone 8 interesujący efekt wizualny. Ogólnie rzecz biorąc, elastyczny korpus i sztywne, odporne na wstrząsy obramowanie zapewniają delikatną równowagę między ochroną i stylem, do jakiej dąży wielu producentów. Etui jest dostępne w kolorach: metalicznym, srebrnym i złotym.

Spigen Neo Hybrid Herringbone do iPhone 8

spigen iphone 8 neo hybrid

Wersja Herringbone, będąca odmianą standardowego etui Neo Hybrid, oferuje kilka unikalnych wzorów do iPhone 8 Plus, a także nadruk Herringbone. Case ten ma również wzmocnione obramowanie osłonne, które pomaga przy upadkach, oraz tę samą dwuczęściową konstrukcję co standardowy model Neo Hybrid. Warto zauważyć, że Herringbone jest nieco bardziej stylowy i ergonomiczny niż standardowa wersja futerału. Obudowa jest dostępna w kolorach: metalicznym, bordowym, srebrnym, połyskująco czarnym, złotym oraz dereniowym.

Pokrowiec Spigen Ultra Hybrid 2 do iPhone 8

etui spigen iphone 8 plus

Etui Ultra Hybrid 2 od Spigen występuje w kilku różnych wariantach. Dla tych, którzy chcą móc chwalić się klasycznym designem swojego iPhone 8, dostępna jest przezroczysta wersja Crystal Clear (widoczna na zdjęciu powyżej) – co ciekawe, jest ona zaskakująco odporna na zarysowania i przebarwienia.

Inne wersje etui posiadają kolorowe krawędzie, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Rewers nowej wersji Ultra Hybrid został zaprojektowany w celu uniknięcia niechcianych wcięć, które czasami występują w tego rodzaju etui. Chociaż korzystaliśmy z tego produktu tylko przez kilka godzin, z pewnością wydaje się ulepszoną wersją futerał iPhone 8 Ultra Hybrid pierwszej generacji.

Wreszcie, podobnie jak wiele innych etui Spigen, w każdym rogu znajduje się tu autorska technologia poduszek powietrznych Air Cushion, która obejmuje lekko uniesione wybrzuszenie mające za zadanie chronić smartfon przed niechcianym upadkiem. Produkt jest dostępny w kolorach: przezroczystym, krystalicznie różowym, czarnym i miętowo zielonym.

Case Spigen Liquid Crystal do iPhone 8

spigen iphone 8

Jeśli etui Ultra Hybrid nie jest dla Ciebie wystarczające, aby obnosić się na co dzień pięknem iPhone 8, prawdopodobnie tym, czego szukasz, jest iPhone 8 Liquid Crystal. Mimo że obudowa ta nie zapewnia zbyt dużej ochrony w porównaniu z innymi etui Spigen, to jednak jest tą, która najmniej ingeruje w wizualne wdzięki iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

Minusem jest tu to, że case z czasem staje się lepki, szczególnie w ciepłe dni. Sprawia to, że nieraz trudno wsuwa się go do kieszeni. Warto również zauważyć, że Spigen reklamuje to etui jako odporne na zarysowania i trzeba przyznać, że nie są to słowa rzucane na wiatr. Jeśli więc szukacie prostego, cienkiego, bezproblemowego etui dla swojego iPhone 8, Liquid Crystal z pewnością was nie zawiedzie. Obudowa jest dostępna w wersjach: przezroczystej, matowo czarnej oraz połyskującej.

Spigen Liquid Crystal Matte Black do iPhone 8

etui spigen iphone 8

Matowa odmiana modelu Liquid Crystal od Spigen to naprawdę nie lada case. W przeciwieństwie do standardowego etui Liquid Crystal, wariant w matowej czerni nie posiada irytujących, lepkich elementów, które psują doświadczenie użytkowania w standardowej odsłonie tego produktu. Zamiast tego, etui Liquid Crystal Matte Black jest gładkie w dotyku i łatwo wślizguje oraz wyślizguje się z kieszeni. Jednak podobnie jak wersja Liquid Crystal, nie zapewnia ona wystarczającej ochrony smartfonu. Większy nacisk ewidentnie kładzie się tutaj na styl, chociaż dla kogoś, kto nie ma dwóch lewych rąk i wystarczy mu jedynie prowizoryczna ochrona telefonu, Liquid Crystal Matte Black z pewnością stanie na wysokości zadania przy drobnych zarysowaniach i nie za wysokich upadkach. Produkt jest oczywiście dostępny na smartfony iPhone 8 i iPhone 8 Plus.Źródło: mobilesyrup.com

Polecane

pixel