Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Już jest: folia ochronna Galaxy S3 Steinheil

2022-03-14
Samsung Galaxy S3 nadciąga wielkimi krokami! Najwcześniej, 29-ego maja, dotrze do Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku mieliśmy u siebie w ofercie sporo osłon dla Galaxy S2 i z S3 nie zamierzamy odcinać kuponów. Zaszczytu chronienia nowego Samsunga dostąpią również wszystkie produkty z kategorii Steinheil Spigen nie udało nam się niestety zgrać telefonu z serią GLAS.t, a wszystko przez wypukły ekran. Tak, wiemy, że to dla wielu z Was duży zawód ? uwierzcie, że nam też jest przykro, że nie możemy sprostać temu wyzwaniu. Jednak bez obaw! Nadal macie do wyboru pięć różnych osłon, więc na pewno każdy znajdzie tu coś dla swojego Galaxy S3. Folie są już w przedsprzedaży, żebyście nie musieli niepotrzebnie martwić się o usterki od pierwszych chwil. Poświęćcie je na odkrywanie i rozpracowywanie nowinek nowego Samsunga!

Linia produktów Steinheil Flex HD - folie ochronna dla Samsunga Galaxy S3

Nieżółknąca, termoplastyczna folia uretanowa o grubości 0.16mm Steinheil Flex od SGP to termoplastyczna folia uretanowa o grubości 0.16mm, która jest odporna na żółknięcie. Miękki, elastyczny materiał jako idealne zabezpieczenie ekranu LCD Steinheil Flex jest wykonany z miękkiego i elastycznego materiału, który idealnie przylega do Twojego Samsunga Galaxy S3. Przezroczysta folia nie wpływa na jakość ekranu Steinheil Flex oferuje miękkość i elastyczność, a przy tym jest całkowicie przezroczysty, przez co nie ma wpływu na jakość wyświetlacza ekranu, pozwalając Ci cieszyć się przejrzystym i gładkim obrazem. Łatwa do nałożenia Nałożenie folii Steinheil Flex to bułka z masłem ? wystarczy użyć w tym celu specjalnego spreju. W dodatku, po zdjęciu osłony, nie pozostawi ona na ekranie żadnych śladów. Dzięki unikalnej poliuretanowej powierzchni, uszkodzenia nie stanowią już problemu Folia Steinheil Flex jest wykonana z unikalnej uretanowej folii, która absorbuje uszkodzenia i jest łatwo odkształcalna.

SGP Steinheil Ultra Crystal

Folia SGP Steinheil Ultra Crystal to wysokiej jakości folia o sztywnej powierzchni. Chroni ekran LCD przed usterkami i jest wyposażona w specjalną warstwę optyczną poprawiającą widoczność.

SGP Steinheil Ultra Fine

Folia SGP Steinheil? Ultra Fine to wysokiej jakości folia o sztywnej powierzchni, chroniąca Twój ekran przed niechcianymi odciskami palców i różnego rodzaju uszkodzeniami, oferując jednocześnie nieskazitelną widoczność w autentycznych kolorach.

SGP Steinheil Ultra Oleopobic

Folia SGP Steinheil Ultra Oleopobic chroni ekran przed tłustymi plamami i innymi tego typu zabrudzeniami oraz usterkami. Specjalna warstwa optyczna poprawi też jakość wyświetlania na ekranie LCD.

SGP Steinheil Ultra Optics

Folia SGP Steinheil Ultra Optics to odporna na odciski palców, najwyższej jakości osłona ekranu wyposażona w specjalną, optyczną mikrosoczewkę Array znajdującą się na powierzchni. Mikrosoczewka Array widocznie poprawia rozchodzenie się kolorów i nasycenie barw, oferując nam w efekcie produkt o idealnie gładkiej powierzchni i, rzecz jasna, chroniący nasz ekran przed uszkodzeniami. Źródło: spigen.com

Polecane

pixel