Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Spigen Samsung Galaxy S20, S20 Plus i S20 Ultra - Zestawienie

2022-05-12
Etui Spigen Samsung Galaxy S20, S20 Plus i S20 Ultra - Zestawienie

Spigen powraca ze zaktualizowaną gamą etui dla najnowszego smartfonu Samsung z serii S.

Podobnie jak w przypadku prawie każdej ważniejszej odsłony smartfonu z ostatnich kilku lat, przyglądamy się kilku najpopularniejszym etui Spigen S20, które wkrótce będą dostępne dla Samsunga Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Chociaż wszystkie omawiane tu futerały są bardzo podobne do tych dostępnych już dziś dla innych smartfonów, nie obyło się bez kilku zmian, na które warto zwrócić uwagę. A więc zaczynajmy…

Thin Fit do Galaxy S20

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje nowe urządzenie z serii Spigen Galaxy S20, a mimo to wciąż móc chwalić się eleganckim profilem tego smartfonu, etui Spigen Thin Fit będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Thin Fit zapewnia przyzwoitą ochronę obejmującą cały tył telefonu, posiadającą precyzyjne wycięcia na przyciski - a wszystko to bez poszerzania urządzenia. Trzeba jednak powiedzieć, że jeśli szukasz naprawdę niezawodnej ochrony dla kosztownej inwestycji, do jakich z pewnością zalicza się telefon z serii Galaxy S20, prawie wszystkie inne etui Spigen zawarte w tym zestawieniu oferują lepszy zakres zabezpieczeń.

spigen S20

Etui Liquid Crystal do Galaxy S20

Tylna ściana w telefonach z serii S20 jest wizualnie oszałamiająca, niezależnie od tego, czy wybierze się wariant kolorystyczny Cloud Blue (niebieski), Cosmic Grey (szary) czy też Cosmic Black (czarny). Właśnie dlatego przezroczyste etui są świetne – raz, bo chronią nasz smartfon, a dwa, bo pozwalają jednocześnie uwydatnić jego miły dla oka design tylnej ściany. Etui Liquid Crystal od Spigen pokrywa smartfon S20 od stóp do głów, w tym nawet jego przyciski, pozostawiając jednak całkowicie nienaruszony tył. Ta konkretna obudowa jest również nieco sztywniejsza niż wariant Ultra Hybrid, co może być dobrą rzeczą, jeśli szukamy sposobu na lepsze przyleganie do dłoni Samsunga Galaxy S20 Ultra, który do szczególnie kompaktowych urządzeń z pewnością nie należy.

etui spigen S20 Ultra liquid crystal

Case Liquid Air do Galaxy S20

Jeśli nie czujesz potrzeby odsłaniania tylnej ściany w swoim telefonie z serii S20 i po prostu chcesz chronić swój smartfon przed codziennym złem, etui Liquid Air S20 Ultra od Spigen może być tym, czego szukasz. Wprawdzie nie znajdziemy tu dwuwarstwowej obudowy jak w Tough Armor, ale mimo to można śmiało uznać, że ten model chroni wszystkie aspekty telefonu, w tym nawet pokaźne wybrzuszenie tylnego aparatu w modelu S20 Ultra, a wszystko to dzięki grzbietowi, który biegnie wokół wycięcia obiektywu (inne etui Spigen również posiadają tę funkcję). Teksturowany tył w tym etui zapewnia również jakże potrzebną w serii S20 przyczepność, pozwalając nam nie martwić się dłużej o śliskość szklanego wykończenia smartfonu S20.

etui spigen s20 plus

Etui Neo Hybrid oraz Neo Hybrid Crystal do Galaxy S20

Choć nieco większy niż niektóre inne etui uwzględnione w tym zestawieniu, kejs Neo Hybrid stworzony z myślą o serii S20 posiada teksturowany tył dla dodatkowej przyczepności, idący w połączeniu z dwuwarstwową obudową, która pomoże naszemu telefonowi wyjść nawet z najboleśniejszych upadków bez szwanku. Dostępna jest także półprzezroczysta wersja tego etui, Neo Hybrid Crystal, która oferuje wszystkie wymienione wyżej dobrodziejstwa, lecz nie zasłania tylnej ściany modelu S20. Pod pewnymi względami Neo Hybrid Crystal jest niemal identyczne z etui Spigen Ultra Hybrid, tyle że z dodatkową ochroną, jaką zapewnia mu jego dwuwarstwowa konstrukcja

spigen s20 ultra

Case Spigen Ultra Hybrid do Galaxy S20

Jak zawsze, case z serii Ultra Hybrid S20 występuje w dwóch wariantach: jednym z czarnymi „zderzakami” biegnącymi wokół obwodu i drugim całkowicie przezroczystym. Oba etui oferują ten sam zakres ochrony, przy czym całkowicie przezroczysty wariant lepiej prezentuje efektowną obudowę Galaxy S20. Etui Ultra Hybrid posiada również precyzyjne wycięcia, podobnie jak inne etui od Spigen, a także wybrzuszenie poprowadzone wokół krawędzi aparatu S20, aby zapobiec zarysowaniu któregokolwiek z obiektywów.

spigen s20 ultra hybrid crystal

Case Tough Armor do Galaxy S20

Etui Tough Armor dla serii S20 pozostaje jednym z najbardziej wytrzymałych produktów marki Spigen. Dwuwarstwowa konstrukcja tego produktu zapewnia wystarczającą ochronę naszego smartfonu, która wraz z osłonami wszystkich możliwych przycisków, szyby, grzbietu jak i wybrzuszenia tylnego aparatu zapewnia kompleksową ochronę urządzenia. Podobnie jak każda kolejna odsłona etui Tough Armor, z tyłu znajduje się także podpórka, która świetnie nada się do postawienia telefonu na stole w celu oglądania multimediów.

etui spigen S20 plus tough armor

Spigen Rugged Armor do Galaxy S20

Jeśli potrzebujesz nieco więcej ochrony niż oferuje etui Spigen Air, ale wolałbyś przy tym uniknąć dwuwarstwowej obudowy obecnej w produktach Tough Armor czy Neo Hybrid, model Rugged Armor może być tym, czego szukasz. To etui oferuje szeroki zakres ochrony, a jego matowe wykończenie z tyłu, osłony dla przycisków oraz unikalny geometryczny wzór pozwolą ci się wyróżnić z tłumu o każdej porze dnia i nocy.

spigen rugged armor

NeoFlex Premium Optical Full Coverage Film do Galaxy S20

Oprócz bogatej oferty etui, Spigen posiada w swoim arsenale również osłonę ekranu dla Samsungów Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra. Podczas gdy najnowszy flagowiec Samsunga z serii S jest wyposażony w fabryczną osłonę szybki, dla wszystkich tych, którzy szukają kopii zapasowej tego rozwiązania, NeoFlex jest realną alternatywą. Pamiętajmy przy tym, że nie jest to szklana szybka, lecz plastikowa osłona, którą nakłada się na wyświetlacz na mokro. Być może brzmi to groźnie, ale proces aplikacyjny jest w praktyce bardzo prosty i zajmuje ledwie kilka minut. Należy również pamiętać, że osłona NeoFlex jest kompatybilna z ultradźwiękowym skanerem linii papilarnych wbudowanym w wyświetlacz telefonów z serii S20.

case spigen s20 ultraŹródło: mobilesyrup.com

Polecane

pixel