Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui Spigen Liquid Crystal. Subtelna ochrona na telefonie

2022-03-15

Etui Spigen Liquid Crystal

Model etui Spigen Liquid Crystal stworzony dla subtelnej ochrony. która w niemal wszystkich wariantach pozwala cieszyć się widokiem oryginalnego designu telefonu. Ponadto często z dodatkowymi motywami dekoracyjnymi, które są zaprezentowane poniżej. Co istotne, wszystkie etui wykonane są z tworzywa TPU cenionego za bardzo dobre pochłanianie wstrząsów podczas ewentualnych upadków. Zabezpieczenie aparatu i rantów wyświetlacza, gwarantuje spokój w różnych warunkach.

Spigen Liquid Crystal

Co ważne użyta mieszanka nie żółknie tak szybko, jak tańsze produkty konkurencji dostępne w sprzedaży. Dodatkowo etui to zapewnia pewny chwyt telefonu, nie pogrubia wizualnie i pozwala spokojnie chować telefon do kieszeni. Przyciski fizyczne działają płynnie, są dobrze wyczuwalne co ułatwia komfortowe korzystanie z urządzenia. co istotnie . W narożnikach zastosowano patent Air Cushion, który zwiększa bezpieczeństwo przy upadkach.

etui Spigen

Cechy charakterystyczne etui Spigen Liquid Crystal:

  • bardzo dobre spasowanie z telefonem
  • zachowanie oryginalnej linii stylistycznej urządzenia
  • brak efektu pogrubiania smartfona
  • niska waga i subtelna ochrona
  • specjalna struktura wewnętrzna zapobiegająca powstawaniu efektu "mokrej plamy"
  • Powłoka uretanowa, zapobiegającą żółknięciu

etui Liquid Crystal

Przegląd dostępnych wariantów Spigen Liquid Crystal

Liquid Crystal Blossom Clear

Etui całkowicie przeźroczyste z przyjemnym motywem spadających płatków kwiatów. Jak widać naturalne wstawki świetnie komponują się z pokrowcem.

etui Liquid Crystal

Case Liquid Crystal Black

Jedyny w ofercie wariant nie przeźroczysty, który subtelnie chroni telefon, ciut grubszy od Spigen Slim Armor, czyli najcieńszego modelu w ofercie marki.

Etui Liquid Crystal

Etui Spigen Liquid Crystal Fit

Wariant całkowicie przeźroczysty, który niemal zlewa się z telefonem. Jak widać , daje to efekt eleganckiej dyskretnej ochrony.

Case Spigen Liquid Crystal Fit

Spigen Liquid Crystal Galaxy Glitter Crystal

Zatopiony brokat w tworzywie TPU ciekawie prezentuje się na urządzeniu. Dzięki temu przyjemnie ożywiamy design telefonu.

Pokrowiec Spigen Liquid Crystal

Etui Spigen Liquid Crystal Blossom Nature

Następny bardzo przyjemny naturalny motyw z kwiatami na gałązkach na całkowicie przeźroczystym etui. Porównując jednolite kolorystycznie case'y, wydaje się, że to ciekawe rozwiązanie dekoracyjne, które znajdzie sympatyków.

Etui Spigen Liquid Crystal

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal Quartz

W stosunku do wariantu Glitter Crystal ma zastosowane więcej brokatu, ale wciąż można dopatrzeć się oryginalnej stylistyki telefonu.

 Etui Spigen Liquid Crystal

Liquid Crystal Blossom Clear

Jak widać, motyw dużych kwiatów na przeźroczystych pleckach to kolejny wariant naturalny, który może przypadnie Nam do gustu.

Etui Liquid Crystal

Liquid Crystal Glitter Rose

To wariant z zatopionym brokatem w prześwitującym różowym etui. Takie rozwiązanie daje przyjemny efekt zastosowany z telefonem o jasnej obudowie. Dzięki czemu nadamy mu nowego wyrazu.

Etui Liquid Crystal

Etui Liquid Crystal Glitter Rose

Spigen Liquid Crystal to bardzo dobrze wykonane subtelne etui, które może w sposób subtelny ochraniać Nasze urządzenie, pozwalając cieszyć się oryginalnym wdziękiem posiadanego telefonu, jak również ilość dostępnych wariantów daje Nam możliwość znalezienia designu i dodatkowe samodzielne upiększenie przez dodanie własnych elementów. A więc ruszmy wyobraźnie i spersonalizujmy >etui na telefon z Spigen Liquid Crystal.

Polecane

pixel