Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Propozycje etui Spigen do Apple iPhone 11 Pro

2022-03-15

Etui Spigen na Apple iPhone 11 Pro

Premiera iPhone 11 tuż za rogiem, a Spigen już przygotował pełną ofertę etui do każdego z nowych iPhonów serii 11: Spigen iPhone 11, Spigen iPhone 11 Pro i Spigen iPhone 11 Pro Max.

iPhone 11 Pro posiada 5,8 calowy ekran wykonany w technologii OLED. Wybór różnorakich znajdziesz w tym linku etui SPIGEN iPhone 11 Pro

Z produktów marki Spigen, którym warto zaufać są na pewno modele hybrydowe, a wśród nich klasyk Neo Hybrid, jak również Ultra Hybrid oraz Tough Armor. Wszystkie oferują wysoki poziom ochrony przy nieszczęśliwych upadkach, jak również zarysowaniach. Ciekawe i popularne są także etui Liquid Crystal oraz Rugged Armor.

Spigen Tough Armor iPhone 11 Pro

Spigen iPhone 11 Pro Tough Armor

Case Spigen Tough Armor przypadnie do gustu osobom szukającym pancernych rozwiązań. Wyposażony jest w chowaną nóżkę, która sprawdza się podczas korzystania z multimediów. Prosta stylistyka wygląda elegancko i nie rzuca się w oczy.

Spigen Ultra Hybrid

etui Spigen iPhone 11 Pro Ultra Hybrid

Etui Spigen Ultra Hybrid dla iPhone'a 11 Pro to równie dobrze chroniące etui, które dobrze komponuje się z oryginalnym designem iPhone'a 11 Pro. Bezbarwne plecki prezentują Nasz telefon, a mocna ramka zabezpiecza przed ewentualnymi upadkami. Mamy możliwość wyboru koloru ramki, według Naszych preferencji. Dzięki temu krawędzie nie będą żółkły co niestety bywa przypadłością bezbarwnych case'ów.

Spigen Neo Hybrid

etui Spigen Neo Hybrid iPhone 11 Pro

Pokrowiec Spigen Neo Hybrid z iPhone 11 Pro  to zgrabne i funkcjonalne połączenie elegancji i ochrony. Dobrze leży w dłoni zabezpiecza aparaty, umożliwia dostęp do portów i wygodną obsługę klawiszy funkcyjnych. Jest to bardzo ceniony model, którego design nie traci na aktualności i posiada rzeszę wiernych klientów.

Spigen Liquid Crystal

etui Spigen iPhone 11 Pro Liquid Crystal
Spigen Liquid Crystal na iPhone 11 Pro sprawdzi się świetnie u osób ceniących subtelną ochronę, która co prawda nie zapewnia takiego poziomu zabezpieczenia podczas upadku, jak modele hybrydowe. Lecz w codziennym użytkowaniu w zupełności wystarcza. Dodatkowo nie pogrubia telefonu i pokazuje jego oryginalny styl.

Spigen Rugged Armor

Etui Spigen iPhone 11 Pro Rugged Armor

Etui Spigen Rugged Armor dla iPhone 11 Pro to także smukły model wykonany z TPU i zastosowaną technologią Air Cushion. Dzięki poduszkom  powietrznym zwiększa odporność na skutki upadków. Nowoczesny design może się podobać. Pokrowiec przypadnie do gustu wszystkim szukającym eleganckiej ochrony.

Jak widzimy oferta etui Spigen dla iPhone'a 11 w wersji Pro jest bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście w powyższym artykule nie przedstawiliśmy wielu ciekawych modeli pokrowców. Dla osób szukających innych wariantów designu case'a odsyłamy do poznania pełnej oferty. Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie pomoże w wyborze.

pixel