Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy używasz oryginalnych produktów Spigen?

2022-05-14

Mówią, że imitacja to najszczersza forma pochlebstwa. Ostatnimi czasy bowiem, pojawiło się w internecie wiele imitacji osłon etui Slim Armor i etui Neo Hybrid. Dotarło do nas, że klienci są kuszeni niskimi cenami, dostając w zamian produkt niższej jakości. Oryginał zawsze będzie górą w starciu z imitacją, dlatego też przedstawiamy poniżej właściwości, po których łatwiej Wam będzie rozróżnić produkt autentyczny od podrobionego.


Jakość etui Spigen

Nasze produkty znane są z wysokiej jakości. Nigdy nie idziemy na łatwiznę i zawsze staramy się poprawiać, i unowocześniać nasz sprzęt. Przez dbałość o wygląd i jakość naszych produktów, czasami zdarza się, że mamy braki na magazynie. Jest to jednak cena, jaką świadomie przychodzi nam płacić za mówienie "nie" masowej produkcji, która obniżyłaby w efekcie jakość naszych etui.

oryginalne spigen


Kupując oryginalne produkty Spigen, masz pewność, że trafia w Twoje ręce produkt ekskluzywny. Mowa tu nie tylko o materiałach i wykonaniu, lecz również o samej satysfakcji posiadania autentycznego towaru. Jest to coś, czego nie da się kupić za pieniądze. Ponadto, każdy nasz produkt jest objęty gwarancją i w razie, gdyby coś było nie tak, odpowiedzialność bierzemy na siebie i wymienimy dla Ciebie towar od ręki i bez dodatkowych kosztów. Jesteśmy dumni z naszych produktów, dlatego każdą uwagę bądź usterkę zgłoszoną przez klienta, traktujemy poważnie i staramy się uwzględnić ją w naszych przyszłych produkcjach.


oryginalny spigen


Źródło: spigen.com

Polecane

pixel