Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy Apple ogłosi 22 października ekran Retina dla iPadów?

2022-01-14
Czy Apple ogłosi 22 października ekran Retina dla iPadów?
Święta już niebawem. Magazyn AllThingsD ogłosił właśnie, że 22 października odbędzie się specjalna konferencja firmy Apple. Pomimo braku oficjalnej informacji ze strony producenta można się domyślać, że będzie ona dotyczyć produktów iPad i iPad Mini. Spodziewamy się także poruszenia tematu OSX Mavericks i aktualizacji linii notebooków Mac Pro, tak jak miało to miejsce z MacBookiem Air i iMac'iem.

Ekran iPad

Nieoficjalne źródła sugerują, jak prezentować się będzie obudowa nowego iPada. Najprawdopodobniej przejmie on od strony konstrukcji pałeczkę po iPadzie Mini, ciesząc się cieńszą oprawką i bardziej kompaktowym designem. Co jednak przyciąga największą uwagę jest pytanie, czy iPad Mini zostanie wyposażony w ekran Retina. Odnośnie tej innowacji nie krąży jednak zbyt wiele plotek, lecz ruchy konkurencji w tej dziedzinie czynią ten wariant wielce prawdopodobnym.

Tutaj możesz wybrać etui Spigen iPad 6 mini 2021

Niestety dużo wskazuje na to, że już na wejściu iPad Mini zanotuje problemy związane z produkcją, a dokładniej jej niewystarczającym nakładem. Jesień pokaże, co Apple ma tak naprawdę w planach. 22 października zbliża się wielkimi krokami!

Źródło: spigen.com

Polecane

pixel