Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Porównanie modeli etui Spigen do Samsung Galaxy S10

2022-06-21
 Porównanie modeli etui Spigen do Samsung Galaxy S10

Spigen S10 oferuje szeroką gamę etui na telefon Samsung. Najbardziej popularne pokrowce marki Spigen do Galaxy S10 to Neo Hybrid, Ultra Hybrid, Thin Fit, Rugged Armor, Liquid Air. Różnią się między sobą: wyglądem, funkcjonalnością, odpornością i kształtem. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych modeli, co ułatwi Ci ich porównanie i wybór idealnego!


Etui Spigen S10 Thin Fit


Etui Spigen S10 Thin Fit to jedna z najsmuklejszych obudów na rynku. Niewielkie rozmiary powodują, że telefon z łatwością chwycisz jedną ręką i zmieścisz w kieszeni. To bardzo subtelny case, chroniący przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Ma wyjatkowo minimalistyczny design, który z pewnością przyciągnie fanów prostych rozwiązań.

Spigen S10 Thin Fit


Etui Spigen Thin Fit na Galaxy S10 jest dość popularnym modelem i dostępnym także w zestawie ze szkłem hartowanym. Gwarantuje to zabezpieczenia ekranu Samsunga S10 i wzmocnioną ochronę telefonu. Taki zestaw zdecydowanie przyspiesza i ułatwia wybór, ponieważ masz pewność, że etui będzie kompatybilne ze szkłem. Nie będzie się podwadzało, ani odstawało, zmniejszając poziom ochrony.


Case Spigen S10 Tough Armor


Najbardziej pancerny z kolei jest Spigen S10 Tough Armor na Samsung S10. Zapewnia on maksymalną ochronę telefonu. Etui Spigen S10 Tough Armor składa się z dwóch warstw: wewnętrznej elastycznej, amortyzującej wstrząsy i zewnętrznej - twardszej i odpornej na uszkodzenia.

Spigen S10 Tough Armor


Ta seria etui na telefon Spigen wyposażona jest w niewielkich rozmiarów nóżkę, stanowiącą podpórkę. Rozdkładając ten niewielki, ale bardzo stabilny element możesz postawić telefon nieruchomo, oglądać filmy, nagrywać vlogi lub prowadzić videokonwersację.

Spigen S10 Liquid Crystal


Etui Spigen Liquid Crystal to flagowy przezroczysty case, idealnie sprawdzający się na Samsungu S10. Idealnie oddaje oryginalny kształt i barwę telefonu. Jest krystalicznie przejrzysty i długo nie żółknie.

Spigen S10 Liquid Crystal

Case, który nie powiększa telefonu i zapewnia wysoki komfort użytkowania to Spigen S10 Liquid Crystal dla Samsung Galaxy S10 - etui to jest przezroczyste, dzięki temu cały czas design telefonu jest widoczny. Dodatkowo etui to jest na tyle cienkie że telefon cały czas wygodnie leży w dłoni.


Etui Spigen S10 Ultra Hybrid

Ultra Hybrid to najpopularniejsza seria etui Spigen ostatnich lat. Zbudowała swoją markę na wysokiej jakości. Case S10 bardzo dobrze zabezpiecza telefon, jeśli go upuścisz. Nie musisz się obawiać, że cokolwiek się uszkodzi. Cienki, ale bardzo wytrzymały materiał, okala ważne elementy telefonu i ochroni go nawet podczas upadku z 2 metrów.

etui Spigen Ultra hybrid

Spigen S10 Ultra Hybrid zapewnia jeszcze lepszą ochronę i dzięki połączeniu dwóch materiałów nie żółknie tak szybko. Wygląda nowocześnie i nie pogrubia wizualnie telefonu.

Pokrowiec Spigen S10 Neo Hybrid

Spigen S10 neo hybrid

Spigen S10 Neo Hybrid znajdzie uznanie osób ceniących oryginalne i eleganckie rozwiązania. Dobrze prezentuje się na Galaxy S10, ochraniając go przed zarysowaniami. Połączenie TPU i PC w tym modelu znajduje uznanie od lat i nie nudzi oka.

Spigen S10 Rugged Armor

Etui Spigen S10 Rugged Armor to case łączący najważniejsze cechy tego akcesorium. Chroni telefon na naprawdę wysokim telefonie i zapewnia fantastyczny wygląd. Minimalistyczny styl, został uzupełniony o delikatne zdobienie w okolicy wysepki aparatów i dolnej części. Taka struktura umozliwia elastyczne dopasowanie obudowy do sylwetki smartfonu. Jest dla niego niczym druga skóra. Cienkie, intensywnie czarne i perfekcyjnie zaprojektowane - takie jest etui Spigen S10 z serii Rugged Armor.

Spigen S10 Rugged Armor

Rugged Armor S10 to nowoczesny design nie pogrubiający telefonu. Faktura nawiązuje do karbonu dzięki czemu ożywia smartfon.

Polecane

pixel