Recenzja Spigen Gearlock MS100- uchwyt rowerowy dla władców szos i wzgórz

, Recenzja Spigen Gearlock MS100- uchwyt rowerowy dla władców szos i wzgórz

Gearlock to uchwyt rowerowy zaprojektowany i wyprodukowany przez Spigen. Marka ta znana jest z produkcji etui na telefon i innych akcesoriów GSM, tym razem zaskakuje nas wyjątkowo dobrym uchwytem rowerowym. Dlaczego to tak zaskakujące? Ponieważ zwykle osoby choć trochę zainteresowane kolarstwem, rzadko zwracały uwagę na sprzęt nie pochodzący od producentów akcesoriów rowerowych. Jednak Spigen wypuszczając uchwyt Gearlock zachwycił nawet wymagających odbiorców tego produktu. Przekonaj się dlaczego!

, Recenzja Spigen Gearlock MS100- uchwyt rowerowy dla władców szos i wzgórz

Jazda rowerem bez uchwytu na telefon? Nie polecam

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś podróżować rowerem, używając przy tym telefonu jako nawigacji lub choćby odebrać przychodzące połączenie, nie mówiąc już o obsłudze aplikacji dla kolarzy jak Strava, czy Garmin Connect, to na pewno wiesz, że bez uchwytu rowerowego jest to trudne. Po pierwszym upadku, zahaczeniu o gałąź lub przechodnia, albo nieutrzymaniu kierownicy jedną ręką, każdy dochodzi do wniosku, że: albo piechotą albo z odpowiednim uchwytem rowerowym.

Jaki uchwyt rowerowy wybrać?

Wybierając uchwyt rowerowy po raz pierwszy warto zwrócić uwagę na kilka aspektów:

  • dopasowanie do modelu telefonu,
  • łatwy montaż i możliwość szybkiego demontażu,
  • kompatybilność z kierownicą,
  • funkcjonalność,
  • a przede wszystkim stabilność.
, Recenzja Spigen Gearlock MS100- uchwyt rowerowy dla władców szos i wzgórz

Stabilne ułożenie telefonu w uchwycie to cecha, która uznawana jest przez większość użytkowników za kluczową przy wyborze tego akcesorium. Ruchomy, bujający się przy każdej nierówności podłoża smartfon, to co najmniej irytujący widok. A przecież jazda rowerem ma być przyjemnością i chwilą odprężenia, a nie ciągłego sprawdzania, czy urządzenie nie zaliczy gleby przy kolejnym wyboju.

Uchwyt rowerowy Gearlock MS100- cechy szczególne i ogólne

Gearlock to uchwyt rowerowy skonstruowany z najwyższej klasy materiałów, z czego znana jest marka Spigen. Wyposażony jest w łatwy w obsłudze mechanizm „one click”. Proste przekręcenie o ćwierć obrotu blokuje urządzenie na swoim miejscu. Demontaż jest równie szybki, wystarczy jedno kliknięcie z boku i przekręcenie, aby wyjąć telefon z uchwytu…

Cały artykuł: Recenzja Spigen Gearlock MS100 – Uchwyt Rowerowy dla władców szos i wzgórz