Etui Spigen-opinie użytkowników

, Etui Spigen-opinie użytkowników

O marce Spigen i powiedziano, i napisano już wiele. Każdy zna niesamowite własności etui na telefon: super wytrzymałe, dobrze się prezentujące, idealnie dopasowane do danego modelu telefonu. To cechy, które sprzedawcy podkreślają, ale czy słusznie? Czy w praktyce tak to również wygląda? I czy użytkownicy potwierdzają wysoką jakość etui Spigen? Poznaj opinie osób, które testowały, używały i chroniły swój telefon pokrowcami właśnie tej marki.

Do swojego telefonu Samsung Galaxy S9 używam aktualnie etui Spigen Neo Hybrid. Linia Neo Hybrid jest chyba najbardziej rozpoznawalną i znaną linia etui marki SPIGEN. Etui składa się z dwóch warstw – wewnętrznej, dość miękkiej z TPU oraz zewnętrznej z elastycznego i wytrzymałego poliwęglanu.

, Etui Spigen-opinie użytkowników

Jak etui Spigen sprawdza się w praktyce?

Jednym słowem dobrze. Mam etui z ramką w kolorze czarnym, mimo że telefon kilka razy upadł etui Spigen nie nosi zbyt dużych oznak upadków. Troszeczkę porysowała się okalająca etui ramka. Telefon dość pewnie trzyma się w dłoni, kamera jest całkowicie zasłonięta a etui nie powiększa zbyt mocno telefonu.

Mankamentem jest jednak to że nie każde szkło „współgra” z tym etui „podważa” wiele modeli szkieł.

Opinie użytkowników o etui Spigen – forum

Krzysztof napisał: Używam etui SPIGEN od lat na różnych telefonach, głównie Samsung i jestem bardzo zadowolony. Mój faworyt to zawsze SLIM ARMOR z podpórką. Genialne etui. Jedyne którego nie polecam zbytnio to przezroczyste na pleckach, bodajże Ultra Hybrid, ale starszy model. Bez podpórki. Etui nie żółkło, ale łapało ekspresowo rysy, co nie wyglądało z czasem fajnie. Mimo jego szanowania.

, Etui Spigen-opinie użytkowników

Buri: Osobiście jestem bardzo zadowolony z etui Spigen. Posiadam już drugą sztukę, pierwsza była na Samsung S7 i służy do tej pory, a lata lecą. Teraz mam SPIGEN LIQUID AIR na Pixel 5, które mogłem założyć dopiero jak kupiłem szkło z ramką do montażu bo trzeba jednak równo dać. Obecne pasuje mi jeszcze lepiej z uwagi na chropowatość i lepszy chwyt. Dobre spasowanie oraz wytrzymałość to główne zalety. Jeśli ktoś nie zmienia co chwilę etui to warto zapłacić za Spigena i mieć spokój.

, Etui Spigen-opinie użytkowników

Jeśli nadal nie zaspokoiłeś swojego apetytu na wiedzę i chcesz dokładkę, a później opiniowy deser – przejdź do komentarzy. Zachęcamy również do podzielenia się własnym doświadczeniem z etui Spigen.