Etui Spigen do iPhona 12 – ubierz swojego

, Etui Spigen do iPhona 12 – ubierz swojego
, Etui Spigen do iPhona 12 – ubierz swojego

 iPhony 12 ubrane w pokrowce marki Spigen

Doczekaliśmy się. Sezon na iPhone’a, czyli ten magiczny okres, w którym Apple ogłasza swoje długo oczekiwane flagowe urządzenia, właśnie nadszedł. Modele iPhone 12, 12 Pro, 12 Pro Max i 12 Mini ożywiają klasyczny design Apple bazujący na kwadratowych krawędziach, jednocześnie ulepszając najnowsze smartfony o rewolucyjną technologię 5G.

Również i w tym roku marka Spigen trzyma rękę na pulsie, dostarczając nam swoje etui dla najnowszych iPhone’ów bez opóźnień. Spigen to marka z dwunastoletnim stażem na rynku pokrowców, której gama produktów jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie bez uszczerbku na stylu i rzecz jasna bezpieczeństwie samego telefonu.

, Etui Spigen do iPhona 12 – ubierz swojego

Ultra Hybrid do iPhone 12 – trzymaj niebezpieczeństwa na dystans

Największą obawą wszystkich posiadaczy przezroczystych etui jest to, że mogą one z czasem zmienić swój kolor na żółty. Nie bez powodu Spigen wpadł na pomysł stworzenia pokrowca, w którym przynajmniej tylna ściana gwarantuje ponadczasową klarowność. Mowa tu oczywiście o modelu etui Ultra Hybrid. Zachowując amortyzujące obramowanie znane z wcześniejszych rozwiązań, tył tego etui został zaprojektowany tak, aby nigdy nie stracić swojego połysku i przejrzystości, czyniąc go idealną opcją szczególnie dla tych, którzy chcą móc chwalić się odcieniami Pacific Blue lub Navy w swoim najnowszym iPhonie.

, Etui Spigen do iPhona 12 – ubierz swojego

 Tough Armor na iPhone 12 – pancerny garnitur dla twojego iPhone’a

Tough Armor jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym etui w kolekcji marki Spigen, które zasłynęło przede wszystkim swoją wyjątkowo trwałą ochroną idącą w parze z zaskakująco smukłym profilem. Ze swoim wykończeniem w postaci specjalnej pianki chroniącej przed wstrząsami oraz dwuwarstwową konstrukcją, ten pokrowiec został stworzony z myślą, aby przetrwać nawet najgroźniejsze upadki. Co najważniejsze jednak, jest on przy tym wszystkim wyposażony we wbudowaną podpórkę, dzięki czemu nie będziemy musieli gimnastykować rąk podczas oglądania multimediów – czynności, która z pewnością zyskała na popularności wśród użytkowników smartfonów w dobie globalnej pandemii.

, Etui Spigen do iPhona 12 – ubierz swojego

 Thin Fit do iPhone 12 – tak cienki, że łatwo zapomnieć o jego istnieniu

Ciekawostka: etui Thin Fit było jednym z pierwszych projektów Spigen, w którym podjęto się próby stworzenia możliwie najcieńszego i najmilszego dla oka pokrowca. Teraz, po raz pierwszy od dziesięciu lat, model Thin Fit doczekał się kompleksowej aktualizacji, dzięki której nie tylko zapewnia on iPhone’owi smukłą sylwetkę, ale także chroni go równie efektywnie co inne, bardziej wypukłe etui. Nowa, całkowicie zakryta konstrukcja i cienka warstwa wykończeniowa są gwarantem tego, że nasz nowy iPhone będzie wyglądał dobrze nawet po niespodziewanym zderzeniu z glebą.

, Etui Spigen do iPhona 12 – ubierz swojego

Cyrill do iPhone 12 (Color Brick, Leather Brick, Cecile, Silicone)interesujące niebieskie odcienie

A jeśli masz ochotę na coś z nutą nowoczesnej kobiecości, Spigen posiada siostrzaną markę o nazwie Cyrill, oferującą szeroką ofertę dla całej serii iPhone’a 12, która obejmuje podobny poziom różnorodności i jakości, lecz w odrobinę bardziej wyrafinowanych odcieniach, np. kremowo-przezroczystym Color Brick lub kwiatowym wariancie Cecile.

Źródło: www.bgr.com