Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Podobnie jak robiliśmy to w przeszłości dla smartfonów takich jak jak G6, S8/S8+ i Note 8, również i teraz postanowiliśmy przyjrzeć się najlepszym etui Spigen dostępnym na iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus. Niektóre z tych ofert, a w szczególności ultra popularne modele Tough Armor 2 i Neo Hybrid 2, doczekały się kosmetycznych ulepszeń od strony wykonania, mających na celu nadać tym kejsom odświeżonego wyglądu, a czasem nawet i nowych funkcji. Poniżej wybraliśmy dla was najpopularniejsze modele etui Spigen na iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus:

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Spigen Tough Armor 2 do Iphone 8

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Chociaż obudowa Tough Armor 2 dla wielu będzie trochę zbyt obszerna, równie łatwo jest zrozumieć, dlaczego niektórzy decydują się na ten super wytrzymały produkt od Spigen właśnie w tym roku. Wszystko dlatego, że iPhone 8 posiada całkowicie szklaną obudowę. Etui Tough Armor 2 składa się z dwóch warstw, z których jedna ma za zadanie amortyzować wstrząsy, a druga – chronić przed zarysowaniami. Ponadto, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon kejsów Tough Armor, Spigen dodał do tej wersji podstawkę, która przyda się każdemu, kto często ogląda multimedialny kontent na swoim telefonie i nie lubi używać do tego celu rąk. Warto również zauważyć, że kejs ten posiada certyfikat wojskowy Mil-Grade Protection. Podsumowując, podczas gdy Tough Armor doda iPhone’owi sporo objętości, ciężko o lepszą ochronę modelu iPhone 8 lub iPhone 8 Plus. Do wyboru mamy następujące warianty kolorystyczne: brązowy, różowo-złoty, czarny, srebrny, złoty.

Spigen Neo Hybrid 2  do Iphone 8

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Ze wszystkich etui od Spigen, Neo Hybrid jest chyba tym, który najłatwiej pokochać. Dwuczęściowe wykonanie zapewnia wystarczającą ochronę, bez dodawania przy tym znacznej objętości telefonowi. Pod wieloma względami Neo Hybrid jest niczym innym jak cieńszą wersją modelu Tough Armor 2 i mówimy to jako komplement. Trudno też nie być fanem geometrycznych linii z tyłu obudowy, gdyż nadają one kejsowi Neo Hybrid 2 interesujący efekt wizualny. Ogólnie rzecz biorąc, elastyczny korpus i sztywne, odporne na wstrząsy obramowanie zapewniają delikatną równowagę między ochroną i stylem, do jakiej dąży wielu producentów. Etui jest dostępne w kolorach: metalicznym, srebrnym i złotym.

Spigen Neo Hybrid Herringbone do Iphone 8

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Wersja Herringbone, będąca odmianą standardowego etui Neo Hybrid, oferuje kilka unikalnych wzorów, a także nadruk Herringbone, jak zapewne łatwo się domyślić. Kejs ten ma również wzmocnione obramowanie osłonne, które pomaga przy wyższych upadkach, oraz tę samą dwuczęściową konstrukcję co standardowy model Neo Hybrid. Warto zauważyć, że Herringbone jest nieco bardziej stylowy i ergonomiczny niż standardowa wersja futerału. Obudowa jest dostępna w kolorach: metalicznym, bordowym, srebrnym, połyskująco czarnym, złotym oraz dereniowym.

Spigen Ultra Hybrid 2 do Iphone 8

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Etui Ultra Hybrid 2 od Spigen występuje w kilku różnych wariantach. Dla tych, którzy chcą móc chwalić się wyjściowym designem swojego iPhone’a, dostępna jest przezroczysta wersja Crystal Clear (widoczna na zdjęciu powyżej) – co ciekawe, jest ona zaskakująco odporna na zarysowania i przebarwienia. Inne wersje obudowy posiadają jednak kolorowe krawędzie, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. W porównaniu z wcześniejszą odsłoną modelu Ultra Hybrid, tylna obudowa w tej nowej wersji została zaprojektowana w celu uniknięcia niechcianych wcięć, które czasami występują w tego rodzaju etui. Chociaż korzystaliśmy z tego produktu tylko przez kilka godzin, z pewnością wydaje się ulepszoną wersję kejsa Ultra Hybrid pierwszej generacji. Wreszcie, podobnie jak wiele innych etui Spigen, w każdym rogu znajduje się tu autorska technologia poduszek powietrznych Air Cushion, która obejmuje lekko uniesione wybrzuszenie mające za zadanie chronić smartfon przed niechcianym upadkiem. Produkt jest dostępny w kolorach: przezroczystym, krystalicznie różowym, czarnym i miętowo zielonym.

Spigen Liquid Crystal do Iphone 8

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Jeśli etui Ultra Hybrid nie jest dla Ciebie wystarczające, aby obnosić się na co dzień pięknem iPhone’a 8, prawdopodobnie tym, czego szukasz, jest Liquid Crystal. Mimo że obudowa ta nie zapewnia zbyt dużej ochrony w porównaniu z innymi kejsami Spigen, to jednak ona jest tą, która najmniej ingeruje w wizualne wdzięki iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus. Minusem jest tu to, że obudowa z czasem staje się lepka, szczególnie w ciepłe dni. Sprawia to, że nieraz trudno wsuwa się ją do kieszeni. Warto również zauważyć, że Spigen reklamuje to etui jako odporne na zarysowania i trzeba przyznać, że nie są to słowa rzucane na wiatr. Jeśli więc szukacie prostego, cienkiego, bezproblemowego etui dla swojego iPhone’a 8, Liquid Crystal z pewnością was nie zawiedzie. Obudowa jest dostępna w wersjach: przezroczystej, matowo czarnej oraz połyskującej.

Spigen Liquid Crystal Matte Black do Iphone 8

, Najlepsze etui Spigen do iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Matowa odmiana modelu Liquid Crystal od Spigen to naprawdę nie lada kejs. W przeciwieństwie do standardowego etui Liquid Crystal, wariant w matowej czerni nie posiada irytujących, lepkich elementów, które psują doświadczenie użytkowania w standardowej odsłosnie tego produktu. Zamiast tego, etui Liquid Crystal Matte Black jest gładkie w dotyku i łatwo wślizguje oraz wyślizguje się z kieszeni. Jednak podobnie jak wersja Liquid Crystal, nie zapewnia ona wystarczającej ochrony smartfona. Większy nacisk ewidentnie kładzie się tutaj na styl, chociaż dla kogoś, kto nie ma dwóch lewych rąk i wystarczy mu jedynie prowizoryczna ochrona telefonu, Liquid Crystal Matte Black z pewnością stanie na wysokości zadania przy drobnych zarysowaniach i nie za wysokich upadkach. Produkt jest oczywiście dostępny na smartfony iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

Źródło: www.mobilesyrup.com