Etui Spigen Rugged Armor -nowoczesna ochrona

Etui Spigen Rugged Armor, Etui Spigen Rugged Armor -nowoczesna ochrona

Case Spigen Rugged Armor – elegancki minimalizm

Etui Spigen Rugged Armor jest to jedna z ciekawszych propozycji marki SPIGEN, na którym wzoruje się wielu producentów. Case jest wykonany całkowicie z elastycznego matowego TPU zazwyczaj w kolorze czarnym. Mimo smukłej konstrukcji etui bardzo dobrze chroni telefon. Design pokrowca urozmaicają dwie wstawki na dole i na górze imitujące strukturę carbonu.

 

Etui Spigen Rugged Armor, Etui Spigen Rugged Armor -nowoczesna ochrona

Skuteczna ochrona telefonu w prostej formie – etui Spigen

Mimo że case wygląda niepozornie, każdy jego narożnik jest wyposażony w technologię AIR Cushion. Są to specjalne poduszki powietrzne. Pozwoliło mu uzyskać wojskowy certyfikat MIL-STD 810G-516.6, który  świadczy o ochronie przed upadkami z wysokości około 1,5-2m. Etui skutecznie chroni zarówno boki telefonu jak i aparata nie pogrubiając go nadmiernie. Jeśli cenisz minimalizm  Spigen Rugged Armor jest dla Ciebie.

Etui Spigen Rugged Armor, Etui Spigen Rugged Armor -nowoczesna ochrona

Model podobny do Liquid Crystal, z akcentem karbonowej wstawki . Specjalna wewnętrzna pajęcza struktura to kolejny patent mający zapewnić wysoki poziom ochrony. Biorąc pod uwagę rozwiązania z tworzywa TPU, a nie hybrydowe to naprawdę świetny produkt. Przyciski fizyczne działają płynnie, są dobrze wyczuwalne. Ramka wystaję wyraźnie nad aparat i brzegi wyświetlacza dobrze chroniąc go w sytuacji kładzenia czy także upadku na ekran.

Etui Spigen Rugged Armor, Etui Spigen Rugged Armor -nowoczesna ochrona

 

Pokrowiec nie pogrubia dodatkowo telefonu. Tak , jak było to powiedziane wcześniej to świetnie wypadający kompromis między poziomem ochrony, a smukłością w minimalistycznej formie. Sprawdź etui Spigen Rugged Armor i ciesz się z posiadania oryginalnego i dopracowanego modelu.

W ofercie etui Spigen znaleźć można wiele innych ciekawych modeli, niektórych delikatnych  i subtelnych, jak również hybrydowych i pancernych. Są to modele zarówno eleganckie, jak i nowoczesne. Oryginalne i cenione przez posiadaczy telefonów na całym świecie.