Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Istnieją producenci etui, którzy zdobywali reputację wysokiej jakości ich produktów rok po roku, model po modelu. Podczas gdy producenci tacy jak Otterbox i UAG mogą być znani ze swoich twardych, przypominających czołgi futerałów, Spigen rozwinął szeroki wachlarz kejsów – w tym nagrodzony wyróżnieniem Choice Award model Neo Hybrid, oferujący styl i ochronę bez ekscesywnych wybrzuszeń lub wysokich cen.

Optymalne połączenie stylu i treści –> Spigen Neo Hybrid dla Samsunga Galaxy Note 9 (faworyt redakcji)

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Neo Hybrid to dwuwarstwowy futerał, który jest cieńszy niż większość jednowarstwowych kejsów i który posiada wyrafinowaną, jodełkową teksturę, która zapewni odpowiednio dużą przyczepnością, ale nie na tyle, by zakłócać współpracę z przyciskami telefonu. Dostępnych jest pięć wariantów kolorystycznych, od romantycznej czerwieni i złocistego fioletu po krystalicznie czysty błękit.

 

Lśniąca ochrona przed zarysowaniami –> Spigen Liquid Crystal dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Cienka, przezroczysta obudowa Spigen dobrze trzyma się na telefonie Samsunga i przylega do każdej krzywej szkła Note’a 9. A do tego kosztuje mniej niż pizza! Linia Liquid Crystal podobnie dobrze jak inne obudowy blokuje smugi, ślady odcisków palców i zarysowania na szybce ekranu, a wersje Glitter przeciwdziałają smugom i zarysowaniom jeszcze lepiej za nieco większą cenę.

 

Ochrona 360 stopni –> Spigen Thin Fit 360 dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Ochrona 360 stopni jest czasem niezbędna, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że urządzenia elektroniczne stają się coraz droższe. Odpowiedzią na ten rynkowy trend jest etui Spigen Thin Fit 360 przeznaczone dla Samsunga Galaxy Note 9. W zestawie znajdują się cztery elementy do montażu z tylną płytą, górnymi i dolnymi „zderzakami” oraz solidną szybą wykonaną z hartowanego szkła.

 

Etui jak za starych dobrych lat –> Spigen Tough Armor dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Etui Tough Armor może nie być najbardziej nowatorskim rozwiązaniem na rynku, ale trudno się spierać z niezawodnością jego klasycznej dwuwarstwowej struktury. Dla zewnętrznej powłoki poliwęglanowej dostępne są cztery ciekawe warianty kolorystyczne, a nawet wbudowana podstawka ułatwiająca podparcie telefonu w celu obejrzenia filmu podczas lotu czy gdziekolwiek indziej.

 

Krystalicznie czysta wytrzymałość –> Spigen Ultra Hybrid S dla Samsuga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Chcecie znaleźć złoty środek między cienkim profilem etui Liquid Crystal a twardą, funkcjonalną ochroną a la Neo Hybrid? Warto więc, żebyście rozważyli zakup modelu Ultra Hybrid S, który posiada tył wykonany z poliwęglanu i elastyczny „zderza” ułatwiający wsunięcie i wysunięcie telefonu w razie potrzeby. Wersja S tego modelu oferuje również podstawkę dla wszystkich entuzjastów filmów i filmików.

 

Rozwiązanie dwa w jednym bez kompromisów –> Spigen Slim Armor CS dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Etui na wzór portfela są zazwyczaj grubymi skórzanymi futerałami, ale Slim Armor CS produkcji Spigen pozwala nam przechowywać gotówkę i karty kredytowe poza zasięgiem wzroku osób trzecich i zmartwieniami dnia codziennego bez tradycyjnych kompromisów typowych dla takich rozwiązań. Oczywiście nie ma nic za nic: nie zmieścimy tu więcej niż kilka rachunków lub kilku kart, ale przynajmniej nasze pieniądze i dokumenty nie świecą oczami na przechodniów i współpasażerów za każdym razem, gdy używamy smartfona. O lepszy złoty środek chyba ciężko.

 

Połysk i blask pełną parą –> Spigen Liquid Crystal Glitter dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Utrzymany w podobnym stylu co zwykły futerał Liquid Crystal, ten kejs produkcji Spigen oferuje nieco inne podejście do tematu ochrony, uznając, że trochę połysku i blasku nigdy nie jest złym pomysłem. Obudowa jest nadal wykonana z tego samego smukłego i dopasowanego materiału, tyle że z dodatkowym elementem „show” dla wszystkich tych, którzy lubią się wyróżniać i panicznie boją się przewidywalnych designów.

 

„Płynna zbroja” –> Spigen Liquid Air Armor dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Cienka ochrona to to, do czego każdy producent w dzisiejszych czasach dąży, i to we właśnie w tę niszę rynkową mierzy Spigen ze swoim etui Liquid Air Armor. Ta smukła obudowa posiada geometryczne wzory, które zapewniają lepszą przyczepność telefonu w dłoni, a także autorską technologię poduszek powietrznych Mil, która gwarantuje naszemu smartfonowi najlepszą ochronę na rynku.

 

Super cienkie dopasowanie –> Spigen Thin Fit dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Czasami po prostu potrzebujemy kejsa, który ma jedynie chronić tylną szybę naszego telefonu bez zawyżania jego wagi lub masy. A jeśli tak, niezakrywające przycisków etui Spigen Thin Fit oferuje właśnie to i wiele więcej, pokrywając zasadniczo tylko tył i rogi Note’a 9.

 

Klapka z elementem ochrony –> Spigen Cover Fit dla Samsunga Galaxy Note 9

, Najlepsze etui Spigen dla Samsunga Galaxy Note 9 w 2019 roku!

Istnieją przypadki, w których musimy postawić funkcjonalność ponad stylem. Nie jest tak w przypadku etui Spigen Cover Fit dla Note’a 9, zważywszy że obudowa ta zapewnia ochronę naszego urządzenia od stóp do głów (a właściwie od krawędzi do krawędzi), a także półprzezroczystą osłonę ekranu, która umożliwia nieprzerwany wgląd w wyświetlacz.

 

Etui, jakie rekomendujemy

Spigen naprawdę odhacza wszystkie punkty, jeśli chodzi o posiadanie dużego wyboru na każdą potrzebę i każdą kieszeń. Firma stała się zaufaną marką etui nie bez powodu, zawdzięczając swoją popularność nie tylko świetnym produktom jako takim, ale także szerokiemu wachlarzu opcji dla niemal każdego klienta.

Neo Hybrid Case to jeden z najlepszych i sprawdzonych kejsów na rynku, niezależnie od tego, jaki smartfon posiadasz. Nie bez powodu tak bardzo przypadł nam do gustu w redakcji.

Ale dla tych, którzy chcą czegoś nieco innego, warto przyjrzeć się obudowie Spigen Thin Fit 360. Zapewnia ona 360-stopniową ochronę, w tym osłonę ekranu wykonaną z hartowanego szkła. Do tego unikniemy tu konieczności obchodzenia się z dodatkowym wybrzuszeniem znanym z Tough Armor.

 

 

Źródło: www.androidcentral.com