Etui Spigen Neo Hybrid

, Etui Spigen Neo Hybrid

Neo Hybrid od tego etui zaczęła się historia SPIGENa

Klasyczne etui marki Spigen, jeden z najczęściej kupowanych pokrowców na świecie  – sztywna ramka z poliwęglanu okalająca korpus z miękkiego tworzywa TPU. Połączenie dwóch rodzajów materiałów zapewnia świetny wygląd oraz wysoką funkcjonalność. Jest to zdecydowanie jedno z bardziej ponadczasowych etui i to właśnie głównie dzięki niemu SPIGEN podbił rynek.

, Etui Spigen Neo Hybrid

Case Spigen Neo Hybrid wytrzymały i funkcjonalny

Case ten wyróżnia się dużą wytrzymałością bez nadmiernego pogrubiania telefonu. Spigen udostępnia etui z różnymi kolorami ramek, dzięki czemu możemy dopasować kolor etui do koloru swojego telefonu i własnych upodobań. W niektórych modelach dostępne są również inne niż ciemne wersje kolorystyczne korpusów. Dzięki uniesionym rantom ekran chroniony jest podczas upadku „na płasko” a zagłębienie z tyłu etui chroni doskonale szkiełko aparatu. Etui Spigen Neo Hybrid jak na swoje wymiary jest naprawdę wytrzymałe i ochroniło niezliczoną ilość telefonów przed skutkami upadków.

, Etui Spigen Neo Hybrid

Pewny chwyt etui Spigen Neo Hybrid dzięki jodełkowej strykturze

Spigen kilkukrotnie próbował modyfikować swoje kultowe etui np. rezygnując z jodełkowej struktury którą wprowadził w modelu Samsung Galaxy S8.  Jodełkowa struktura zapewnia bardzo przyjemne doznania dotykowe oraz pewny i bezpieczny chwyt urządzenia. Na szczęście SPIGEN zdecydował się wrócić do sprawdzonej jodełkowej struktury w Galaxy Note 10 z której zrezygnował niezbyt udanie w modelu S10.

, Etui Spigen Neo Hybrid

Spigen Neo Hybrid Metal etui które już nie wróci

Najwierniejsi fani SPIGENa pamiętają pewnie również wersję Spigen Neo Hybrid Metal z aluminiową ramką dookoła, niestety od długiego czasu nie są już produkowane. Ostatnie modele do jakich wyszły etui z metalowa ramką to Galaxy S6 oraz Apple iPhone 6S. Kto wie, być może producent zastosuje w przyszłości wariant z aluminiową ramką.

, Etui Spigen Neo Hybrid