Recenzja etui Spigen Liquid Air – case do Samsunga Galaxy S10+

, Recenzja etui Spigen Liquid Air – case do Samsunga Galaxy S10+

Kiedy Twój telefon kosztuje blisko cztery tysiące złotych, byłoby iście druzgocącym, gdyby cokolwiek miało go uszkodzić, dlatego zawsze dobrze jest zapewnić dodatkową ochronę przed upadkami i wszelkiego rodzaju wstrząsami. Jako fani utrzymywania urządzenia na możliwie najmniejszym poziomie zagrożenia, często staramy się dobrać etui, które nie dodaje za dużo masy do smartfonu.

Etui Spigen Liquid Air na pierwszy rzut oka

Jeśli też tak macie i akurat szukacie etui zapewniającego doskonałą ochronę Waszego urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu Galaxy S10+, to Spigen Liquid Air jest jednym z najlepszych, na jakie możecie się zdecydować.

, Recenzja etui Spigen Liquid Air – case do Samsunga Galaxy S10+

Spigen oferuje szeroką gamę etui i nie jest mu obca produkcja wysokiej jakości futerałów na smartfony. Galaxy S10+ nie jest pod tym względem wyjątkiem, a produkt Liquid Air został dostosowany do najnowszego flagowego modelu Samsunga.

Etui Liquid Air dla Galaxy S10+ zapewnia ochronę przed wstrząsami w smukłej obudowie, która jest wyściełana tym, co Spigen nazywa tzw. technologią poduszki powietrznej. Ten matowo-czarny pokrowiec z tworzywa TPU posiada geometryczny wzór z tyłu obudowy, który jest również odporny na zabrudzenia w postaci odcisków palców oraz kompatybilny z funkcją bezprzewodowego ładowania.

Mocne strony etui Liquid Air

Wyróżniającą cechą obudowy Spigen Liquid Air jest jej smukły profil, który nie zwiększa znacząco objętości Galaxy S10+. Mając zaledwie 11 mm grubości, etui to oferuje idealne połączenie pomiędzy zachowaniem minimalistycznego wyglądu S10+ i zapewnieniem ochrony przed upadkami i uderzeniami z tyłu i po bokach urządzenia.

Obudowa sprawia również, że urządzenie jest znacznie łatwiejsze do trzymania, pokrywając naturalnie śliskie szkło, a także eliminuje problem w postaci odcisków palców zostawianych na obudowie. Geometryczny wzór z tyłu obudowy jest również miłym akcentem i prezentuje się naprawdę miło dla oka.

, Recenzja etui Spigen Liquid Air – case do Samsunga Galaxy S10+

Choć można się było tego spodziewać po marce Spigen, nie możemy nie wspomnieć w tej recenzji, że dopasowanie etui do obudowy telefonu jest bez zarzutu. Boki obudowy nie kolidują z zakrzywionym ekranem w S1 +, wszystkie porty są łatwo dostępne, a przyciski są wystarczająco odstające dla zadowalającego ich klikania.

Co można poprawić w Spigen Liquid Air Case?

Trudno znaleźć złe słowo na temat obudowy Liquid Air, jako że bez większego wysiłku odhacza ona większość pól, które są ważne przy szukaniu wysokiej jakości pokrowca. Gdybyśmy jednak mieli zmienić jeden aspekt tego produktu, postawilibyśmy chyba na jeszcze cieńszy profil, ponieważ zazwyczaj właśnie takie rozwiązania pokrywają się z naszym gustem. Nie oznacza to jednak, że wszyscy muszą się z nami co do tego zgodzić.

Słowem podsumowania, jeśli szukacie doskonałego etui, które zapewni dodatkową ochronę Galaxy Waszemu smartfonowi Galaxy S10+ bez pogrubiania go przesadnie, zdecydowanie powinniście rozważyć zakup produktu Spigen Liquid Air.

, Recenzja etui Spigen Liquid Air – case do Samsunga Galaxy S10+

NASZA OCENA:  5 / 5

Zalety

  • Niezawodna ochrona urządzenia
  • Cienki profil obudowy wykonanej z tworzywa TPU
  • Geometryczny design, który dobrze leży w dłoni

Wady

  • Etui mogłoby być jeszcze cieńsze

Wniosek: Jest to jedno z najlepszych etui dla Samsunga Galaxy S10+ dostępnych na rynku, co sprawia, że Spigen Liquid Air aż prosi się o zakup.

Źródło: phandroid.com