Recenzja pokrowca Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10: Lepszy niż kiedykolwiek

, Recenzja pokrowca Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10: Lepszy niż kiedykolwiekEtui do telefonów, zwłaszcza do drogich flagowych modeli takich jak Galaxy S10, to w dzisiejszych czasach konieczność. Nikt nie przeczy, że Twój telefon może wyglądać lśniąco i ślicznie bez żadnych dodatków, ale gdy kiedyś przypadkiem go upuścisz, z pewnością popłyną łzy.

Jeśli szukasz więc pokrowca, który zapewnia ochronę, jakiej potrzebujesz, a jednocześnie wygląda lepiej niż przyzwoicie, Spigen Neo Hybrid powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy rozważanych zakupów.

Popularny „kejs” od Spigen został zaprojektowany niemal od nowa z myślą o serii Galaxy S10, stając się bez wątpienia jednym z najlepszych akcesoriów, które możemy dziś kupić na rynku. Poniżej znajdziecie pełną recenzję tego produktu.

Lepszy niż kiedykolwiek, konieczny dodatek do Samsunga Galaxy S10

Nowo opracowany przez Spigen model etui Neo Hybrid to jeden z najlepszych pokrowców, jakie można założyć na smartfona Galaxy S10. Oferuje on doskonałą ochronę, wyjątkową budowę z dodatkowym uchwytem, a także cenę, którą pokocha każdy, kto choć trochę dba o pieniądze. Czy można by chcieć więcej?

Zalety

  • Dwie warstwy ochronne
  • Zgrabny, smukły profil
  • Unikalny design/tekstura
  • Ciekawe warianty kolorystyczne
  • Świetna cena

Wady

  • Osłony przycisków są trudne do naciskania
  • Pokrowiec nie najprościej się zakłada/ściąga

, Recenzja pokrowca Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10: Lepszy niż kiedykolwiek

Co nam się podoba w etui Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10?

Jeśli śledzicie markę Spigen nie od dzisiaj, możecie zauważyć, że ta wersja pokrowca Neo Hybrid wygląda inaczej niż poprzednie modele z tej serii. A wszystko to dlatego, że Spigen wykorzystuje premierę S10, aby całkowicie przerobić projekt budowy tego etui.

W istocie rzeczy ta wersja Neo Hybrid jest tak samo funkcjonalna jak jej poprzednicy. Czekają tu na nas dwie warstwy ochronne – amortyzujące i twarde tworzywo sztuczne oraz gumowy materiał TPU – które oferują wysokiej jakości zabezpieczenie przed upadkiem i upuszczeniem telefonu. Z nowości trzeba wspomnieć o tym, że tył obudowy ma tu teraz nowy wzór, który wygląda o wiele lepiej (przynajmniej naszym zdaniem), zachowując ten sam wspaniały uchwyt co wcześniej. Z jednej strony nie mieliśmy żadnych problemów z wcześniejszym designem, aczkolwiek naprawdę podoba nam się to nowe rozwiązanie.

, Recenzja pokrowca Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10: Lepszy niż kiedykolwiek, Recenzja pokrowca Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10: Lepszy niż kiedykolwiek

Spigen wykonał również świetną robotę dbając o to, by Neo Hybrid idealnie pasował do Galaxy S10. Boki pokrowca nie kolidują z zakrzywionym wyświetlaczem, wycięcia na gniazdo słuchawkowe i port USB-C są precyzyjne i ogólnie cały produkt leży na S10 jak garnitur szyty na miarę.

Oprócz tego warto zauważyć, że ładowanie bezprzewodowe działa doskonale na Galaxy S10, nawet gdy obudowa jest założona. Obejmuje to ładowanie S10 za pomocą ładowarki Qi lub korzystanie z funkcji Wireless PowerShare w celu doładowania telefonu.

Na potrzeby tej recenzji otrzymaliśmy etui w kolorze metalicznym i czarnym, które na pewno przypadną do gustu wszystkim tym szukającym czegoś nieco bardziej stonowanego. Z innych opcji z pewnością trzeba mieć na uwadze kolor bordowy i arktyczny niebieski.

, Recenzja pokrowca Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10: Lepszy niż kiedykolwiek

Co nam się nie podoba w etui Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10?

W tym „kejsie” nie ma za bardzo do czego się przyczepić, ale coś, co z czasem na pewno może okazać się denerwujące, to osłony przycisków.

Podobnie jak w poprzednich wersjach Neo Hybrid, ten model dla Galaxy S10 ma osłony przycisków, które wymagają użycia znacznie większej siły do kontroli zasilania, głośności i przycisku Bixby w porównaniu do normalnej obsługi telefonu bez etui. Obudowa Spigen Rugged Armour S10 nie ma tego problemu, co prowadzi mnie do przekonania, że ma to związek z dwuwarstwową budową Neo Hybrid.

Nasze ostatnie zażalenie brzmi może dziwnie, ale chcielibyśmy, aby łatwiej było zakładać i ściągać pokrowiec Neo Hybrid z Galaxy S10. Zajmuje to tylko kilka sekund, ale sztywność obudowy oznacza, że zabieg ten wymaga nieco większego wysiłku niż w przypadku innych etui.

, Recenzja pokrowca Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10: Lepszy niż kiedykolwiek

Dla kogo jest Spigen Neo Hybrid dla Galaxy S10?

Tak, zdecydowanie powinniście kupić pokrowiec Spigen Neo Hybrid dla Samsunga Galaxy S10.

Kiedy w zeszłym roku przyglądaliśmy się modelowi Neo Hybrid dla Pixela 2, pamiętamy, jak polecaliśmy go wszystkim – był to typowy produkt, w którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To samo dotyczy tym razem etui Neo Hybrid dla S10.

Nasza ocena: 5 / 5    

Wszystko w tym pokrowcu jest tak dobre i solidne jak to tylko możliwe. Oferuje on bardzo dobrą ochronę, aby urządzenie było zawsze bezpieczne, a na dodatek świetnie wygląda, jest dostępny w wielu kolorach i sprzedawany jest po cenie, którą uważamy za naprawdę przyzwoitą.

Nadal mamy do sprawdzenia kilka innych „kejsów” dla S10, ale jak na razie zostajemy przy tym.

 

Źródło: www.androidcentral.com