5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Galaxy S9 i S9+ to dwa piękne telefony wykonane z aluminiowej ramy ze szkłem z przodu i z tyłu, co sprawia, że leżą w dłoni gładko i wygodnie. Ma to jednak tę wadę, że telefon jest śliski, przez co łatwo jest go przez przypadek upuścić. Poniżej przedstawiamy 5 etui Spigen dla Galaxy S9 i Galaxy S9+, które są już dostępne w sprzedaży i które pozwolą Wam chronić Waszą nową smartfonową inwestycję.

 

Etui Spigen Ultra Hybrid

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Zdjęcie autorstwa Spigen

Pierwszym etui, jakiemu się dziś przyjrzymy, jest model Ultra Hybrid. Ten futerał posiada przezroczystą tylną obudowę wykonaną z poliwęglanu oraz miękkie obicie z tworzywa sztucznego TPU, dzięki czemu jest amortyzujący i elastyczny. Model udostępniono nam w kolorze matowej czerni, ale produkt można również nabyć w wariancie Black Midnight i przezroczystym Crystal Clear.

Patrząc na wnętrze pokrowca, można zauważyć, że wszystkie krawędzie wyposażone są w technologię poduszki powietrznej, która absorbuje całość wstrząsów wywołanych codziennymi uderzeniami. Wszystkie wycięcia są precyzyjne i pozostawiono wystarczająco dużo miejsca na gniazdko słuchawkowe i porty USB. Jeśli chodzi o przyciski, widzimy, że są wybrzuszone, tak że po ich naciśnięciu, ich klikalność jest bardzo dobrze odczuwalna. Górna i dolna część przedniej obudowy są również wybrzuszone aby chronić ekran przed zarysowaniami przy kładzeniu telefonu na stole i innych podobnych powierzchniach.

Pusty tył pokrowca pozwala z kolei zachować oryginalny wygląd telefonu. Jest to również świetna opcja dla wszystkich tych ,którzy chcieliby przyzdobić tę część obudowy jakimiś ciekawymi nalepkami.

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Etui Ultra Hybrid z nalepką Black Camo od DBrand

Coś, o czym należy pamiętać przy tym pokrowcu to fakt, że pusty tył obudowy jest podatny na odciski palców, zaś krawędzie nie są wybrzuszone, co nie pozwala chronić tylnej części etui przed zarysowaniami. Co więcej, przezroczyste etui zwykle żółkną z czasem, więc zdecydowanie warto mieć na uwadze przy dokonywaniu zakupu.

Ogólnie rzecz biorąc, ten konkretny case zapewnia dobrą ochronę bez dodawania dużej objętości do telefonu. Taka przyjemność będzie nas kosztowała 16 USD na amerykańskim Amazonie.

Case Tough Armor & Etui Hybrid Armor

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Zdjęcie autorstwa Spigen

Następnie mamy modele Tough Armor i Hybrid Armor. Oba są bardzo podobne do siebie, z niewielkimi tylko różnicami. Każdy z pokrowców posiada dwuwarstwową strukturę wykonaną z poliwęglanowej obudowy i absorbującego wstrząsy podszycia wykonanego z tworzywa TPU, co w połączeniu zapewnia doskonałą ochronę naszego telefonu. Są to istne maszyny wojskowe, a do tego wyposażone w technologię poduszki powietrznej Air Cushion na wszystkich krawędziach.

Wszystkie wycięcia są również precyzyjne w obu tych etui. Przyciski w Tough Armor przylegają do pokrowca, ale nadal zapewniają doskonałe wrażenia dotykowe. Przycisk Bixby można łatwo znaleźć lub ominąć dzięki odmiennej teksturze, która odróżnia go od przycisków głośności. W Hybrid Armor z kolei, guziki są wybrzuszone, co ułatwia ich odnalezienie, jednak przycisk Bixby ma inną teksturę, a więc nadal można go odróżnić od przycisków głośności.

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Tough Armor po lewej i Hybrid Armor po prawej

Górna i dolna część przedniej części obu etui jest również wybrzuszona, aby chronić ekran i aparat przed wszelkimi zadrapaniami. Inną kluczową różnicą między tymi dwoma pokrowcami jest to, że w Tough Armor widzimy dodaną podpórkę, która jest wygodna do oglądania multimediów. Takiego dodatku nie znajdziemy jednak w modelu Hybrid Armor.

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Wycięcia na aparat, odcisk palca i czujnik tętna są precyzyjne i łatwo dostępne w obu przypadkach.

Jeśli szukasz pokrowca, który zapewnia nieco więcej ochrony, ale nadal jest niewielki, Tough Armor i Hybrid Armor to zdecydowanie dobry wybór.

Tough Armor jest dostępny w różnych kolorach, takich jak Gunmetal, Black, Coral Blue, Graphite Grey i innych, a przedział cenowy dla tego modelu na amerykańskim Amazonie wynosi od 17 do 19 USD. Hybrid Armor jest natomiast dostępny tylko w kolorach grafitowo-szarym, czarnym i brązowym, a jego cena waha się od 15 do 16 USD.

Etui Spigen Rugged Armor

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Zdjęcie autorstwa Spigen

Przyjrzyjmy się teraz jednemu z moich ulubionych etui, a mianowicie Rugged Armor. Case Rugged Armor stanowi lekką obudowę, która mimo to zapewnia ochronę na poziomie militarnym z absorbującym wstrząsy tworzywem TPU i technologią poduszki powietrznej Air Cushion na wszystkich swoich krawędziach.

Rugged Armor posiada tylko matowe czarne wykończenie, które jest odporne na odciski palców. Model ten jest wykonany z włókna węglowego na górze i dole obudowy, co kompletuje jej ogólny wygląd. Wszystkie wycięcia pozostają niezmiennie precyzyjne i łatwo dostępne. Etui ma w pełni pokryte i wybrzuszone przyciski, które zapewniają doskonałą reakcję na dotyk.

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Przycisk Bixby ma inną teksturę, która ułatwia odróżnienie go od przycisków głośności. Było to coś, czego nie uwzględniono w zeszłorocznej wersji Galaxy S8, więc stanowi swojego rodzaju pozytywny dodatek do tegorocznej odsłony tego modelu. Górna i dolna część przedniej obudowy ma wybrzuszone krawędzie, co zwiększa ochronę przed zarysowaniami na ekranie i obiektywie aparatu.

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Ogólnie rzecz biorąc, Rugged Armor leży dobrze w dłoni, a jego niewielki rozmiar nadal zapewni nam należytą ochronę naszego koreańskiego telefonu. Na amerykańskim Amazonie produkt ten można złowić za jedyne 14 USD.

Case Spigen Neo Hybrid

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Zdjęcie autorstwa Spigen

Na koniec został nam do omówienia pokrowiec Neo Hybrid, będący jednym z najbardziej popularnych etui marki Spigen. Produkt ten wykonany jest z amortyzującego wstrząsy tworzywa TPU i poliwęglanowego obicia ramy, co zapewni naszemu telefonowi ochronę na poziomie militarnym. Przednia część obudowy ma wybrzuszone krawędzie, aby chronić ekran przed drobnymi zarysowaniami. Wszystkie wycięcia są – jak to zwykle bywa w produktach Spigen – precyzyjne i łatwo dostępne.

Przyciski są całkowicie zakryte i odstające na tle reszty obudowy, aczkolwiek ich reakcja na dotyk pozostaje przednia. Patrząc na tylną część obudowy, widzimy matowy czarny wzór, który skutecznie neutralizuje odciski palców, a jednocześnie nadaje etui ładny, nowoczesny wygląd.

, 5 etui Spigen do Galaxy S9 i S9 Plus

Jeśli szukacie ładnego etui o smukłej obudowie, ale nadal z doskonałą ochroną, Neo Hybrid to zdecydowanie doskonały wybór. Można znaleźć ten pokrowiec na amerykańskim Amazonie w różnych kolorach, a jego cena waha się między 16 a 18 USD.

I tak na dobrą sprawę to by było na tyle. Dajcie nam znać w komentarzach, które z tych etui najbardziej przypadły Wam do gustu i do zakupu których z nich jesteście najbardziej skłonni się przymierzyć.

Źródło: juanmtech.com