Czym dokładnie jest Flip Mate?

, Czym dokładnie jest Flip Mate?

Nasza firma nie przestaje tworzyć innowacyjnych rozwiązań i udoskonalać produktów nie tylko o to, czego chcą, lecz także potrzebują, nasi klienci.

Wiedzieliśmy od początku, że Samsung Galaxy S4 okaże się hitem i podbije serca milionów ludzi na całym świecie, więc jeszcze przed jego premierą zabraliśmy się do pracy, próbując wybrać możliwie jak najbardziej precyzyjną i kompletną osłonę dla tego telefonu. Jedną z nich jest Spigen Flip Mate.

Wraz z pojawieniem się modelu Galaxy S3, Samsung zaczął produkować własne osłony dla swoich flagowych produktów i Galaxy S4 nie jest w tej kwestii wyjątkiem. W przypadku Galaxy S3 był to Flip Case, czyli w gruncie rzeczy osłona tylnej obudowy z klapką chroniąca ekran. Z S4, Samsung poszedł o krok dalej, wprowadzając pokrowiec S-View Flip Cover do linii swoich produktów. Zarówno Flip Cover oraz S-View Flip Cover zastępują tylną część obudowy S4, co w efekcie chroni tył, pozostawiając przednią część obudowy bez zabezpieczenia.

Uznaliśmy, że jak już chronić, to chronić całość ? przód i tył. Idealnie z tego zadania wywiązuje się osłona Flip Mate. Zaprojektowany specjalnie tak, by dopasowywać się do S-View Flip Cover i Flip Cover, osłona jest dostępna w dwóch kolorach: krystaliczne czystym i delikatnie przejrzystym.

, Czym dokładnie jest Flip Mate?.

Źródło: spigen.com