Przedstawiamy nową politykę wymiany dla produktów GLASS

, Przedstawiamy nową politykę wymiany dla produktów GLASS

Dla nas zadowolenie klienta to sprawa absolutnie pierwszorzędna. Dlatego nie oszczędzamy na kosztach i zawsze dostarczamy Wam produkt najwyższej jakości. GLAS.t/R to jeden z naszych najdoskonalszych i zarazem najbardziej popularnych wynalazków. Jest to dla nas tym większy zaszczyt, że możemy zaprezentować Wam nową politykę wymiany tych produktów. GLASS to linia szyb ochronnych wykonana z najwyższej klasy materiałów. Wypadki jednak chodzą po ludziach. Aby zapewnić naszym klientom komfort, że ich inwestycja nie poszła na marne, postanowiliśmy wprowadzić nową politykę wymiany, która uwzględnia także nieszczęśliwe wypadki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z produktu GLAS.t/R, przez pierwsze 30 dni możesz odesłać go bez podawania przyczyny. Pamiętaj o dołączeniu formularza zwrotu! Gdy to zrobisz, dostaniesz od nas zniżkę na wymianę szybki na nową.

 

, Przedstawiamy nową politykę wymiany dla produktów GLASS

 

, Przedstawiamy nową politykę wymiany dla produktów GLASS

Nowa polityka wymiany to ukłon w stronę naszych lojalnych klientów. Dzięki niej, gwarantujemy Wam, że wymienicie produktu GLAS.t i/lub GLAS.tR w niskiej cenie niezależnie od przyczyny. Tak więc ? nieważne czy padłeś ofiarą nieprawidłowego montażu, czy dostrzegłeś wyraźne zużycie szybki, nie musisz się już martwić o wysokie koszta związane z jej wymianą.

 

15$ – iPhone 4 GLAS.t Screen Protector (+ darmowa wysyłka)

15$ – iPhone 5 GLAS.t Screen Protector (+ darmowa wysyłka)

18$ – iPhone 5 GLAS.tR Screen Protector (+ darmowa wysyłka)

35$ – iPad 2/3/4 GLAS.t Screen Protector (+ darmowa wysyłka)

*Darmowa wysyłka dotyczy tylko i wyłącznie przesyłek krajowych USPS.

 

Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz zwrotu. Wydrukowany dokument należy wysłać wraz z produktem w oryginalnym opakowaniu.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat polityki wymiany, zajrzyj na stronę: www.spigen.com/need1more (wersja angielska).

 

Źródło: spigen.com