Szkła hartowane i folie ochronne dla iPhone 5 od Spigen

Różnorodność nadaje życiu smak! Dlatego też w Spigen dajemy Wam możliwość szerokiego wyboru szkieł hartowanych iPhone 5 wedle Waszych potrzeb i upodobań. Jednak jak to mówią: gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że duży wybór utrudnia podjęcie właściwiej decyzji, więc zadbaliśmy o to, by wszystko było możliwie jak najmniej skomplikowane.

Potrzebujesz tylko przedniej szybki? Spigen GLAS.TR EZ FIT HD powinien przypaść Ci do gustu.

Boisz się, że zarysujesz tył obudowy? Nasz Ultra Crystal Mix to coś dla Ciebie. Produkt oferuje obustronne zabezpieczenie bez wpływu na estetykę iPhone 5. To wszystko jest możliwe dzięki połączeniu matowości i odblasku, które świetnie komponują się ze szklano-aluminiową budową iPhone.

Pamiętajcie, że to nie wszystkie szybki jakie mamy w ofercie! Nie ma tu nawet naszej najlepiej sprzedającej się serii GLAS.t series. Uznaliśmy, że lepiej będzie opisać ją w osobnym artykule, żeby przypadkiem niczego nie ominąć (są aż tak dobre!). Wyczekujcie więc naszych kolejnych wpisów i nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku i śledzić na bieżąco nasze ćwierkanie na Twitterze.

Źródło: spigen.com