Jesteśmy gotowi na nowego iPoda Touch od Apple

Oczywiście to iPhone 5 zgarnia ostatnio całą sławę, ale my nie zapominamy też, co do zaoferowania ma iPod Touch piątej generacji. Idąc w ślady najnowszego iPhona, produkt również jest zmodernizowany i naszpikowany nowinkami technicznymi, w tym 4-calowym wyświetlaczem Retina, 5mpx aparatem, oprogramowaniem iOS 6, podświetlanym portem i 32GB/64GB wewnętrzną kartą pamięci.

A jeżeli myśleliście, że iPhone 5 jest cienki…wiedzcie, że iPod Touch jest od niego nie tylko cieńszy, ale i lżejszy, mając zaledwie 0,25 cala grubości i ważąc mniej niż 90g (= 3.1 uncji).

Apple iPad Touch 

Apple urzeka nas do tego pięcioma pięknymi odcieniami: białym, dachówką, różowym, żółtym oraz błękitnym. Pod względem kolorów, iPod Touch jeszcze nigdy nie stał tak blisko iPhone. iPod jest również kompatybilny z tymi samymi aplikacjami co iPhone; posiada także funkcje Siri i Facetime. 

Jednym z najbardziej znaczących udogodnień jest 4-calowy wyświetlacz w jaki wyposażono nowego iPoda, takim samym może poszczycić się iPhone 5. Nie chciałbyś, żeby coś stało się ekranowi w iPhonie, czemu więc nie miałbyś zadbać o to samo w iPodzie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę w Spigen, dlatego poszerzyliśmy specjalnie dla Was naszą bestsellerową serię folii na ekran Steinheil o wersję dla iPoda. Od tej chwili można już dostać osłonę w dwóch rodzajach ? Ultra Crystal oraz Ultra Oleophobic. Ultra Crystal to coś dla tych, którym potrzebna jest nieskazitelna przejrzystość uwydatniającą wysoką rozdzielczość ekranu, bez niechcianego ?efektu tęczy?. Z kolei dla tych, którzy cierpią z powodu śladów po odciskach palców i różnych plamach, przygotowaliśmy wersję Ultra Oleophobic, która pokryta jest specjalną odporną na tłuszcz substancją, nie mającą wpływu na jakość i przejrzystość obrazu.

 

Źródło: spigen.com