iPhone 5 jest tuż tuż!

Najnowszy podopieczny firmy Apple jest już jedną nogą na sklepowych półkach! Apple ogłosił 12 września jako oficjalną datę odsłonięcia telefonu. Sądząc po zaproszeniach wysyłanych na targi, najnowszy iPhone będzie nazywał się po prostu iPhone 5.

Portal Mac Rumors sugeruje również, że pokazy będą miały miejsce w Centrum Sztuki Yerba Buena w San Francisco. Apple ma tu pokazać, co kryje w sobie nowy iPhone i jak to wszystko współgra z nowym – i równie wielce wyczekiwanym – oprogramowaniem iOS 6. Czy Wy też jesteście tak podekscytowani jak my? Bo my jesteśmy bardzo!

KUP ETUI DO IPHONE 5

W Spigen SGP robimy wszystko, by zapewnić posiadaczom iPhone 5 możliwie jak najlepszą ochronę ich sprzętu. Nasze folie i szybki osłonne GLAS.t i Steinheil dla nowego iPhone, są już dostępne w wersji Ultra Crystal i Ultra Oleophobic.

Jeśli poszukujesz futerału, również mamy coś dla Ciebie. Nasza skórzana linia ETUI Leather Pouch Crumena Series jest dostępna w trzech kolorach: białym, czarnym i jasnobrązowym. Nie tego szukałeś? Bez obaw, do czasu premiery nowego iPhone będziemy mieli w ofercie wiele różnych pokrowców w wielu różnych stylach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Źródło: spigen.com