Prezentujemy nową, ulepszoną serię produktów Linear Mix & Match!

Właśnie wypuściliśmy na rynek długo oczekiwaną serię produktów Mix & Match. Rok wcześniej zaś, premiery doczekały się produkty z tej serii ulepszone o specjalne obramowanie Linear Option Frame, które można było kupić osobno za jedyne 10$. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!

Większość osób korzystając z futerałów Linear to posiadacze iPhone 4, stąd też Option Frame dała im w końcu możliwość zabezpieczenia swojego sprzętu raz na zawsze, zarówno z góry jak i od dołu. Wielu z Was pisało do nas również z zapytaniem, czy będzie możliwość osobnego zakupienia tylnej osłony, a wiecie dobrze, że nigdy nie jesteśmy głusi na Wasze prośby.

Trochę nam to zajęło, ale nie zapomnieliśmy czekanie się opłaciło. Mamy przyjemność zaprezentować Wam serię produktów Mix & Match Linear Series, gdzie każdą z części futerału można nabyć osobno. Cały zestaw kosztuje 20,99$, a pojedyncze części zaczynają się już od 4,99$!

Jakby tego było mało, postanowiliśmy poszerzyć gamę odcieni produktów z tej serii o kilka miłych dla oka, metalowych barw. Na dzień dzisiejszy mamy w ofercie ponad 1000 różnych kombinacji kolorów, więc na pewno każdy znajdzie tu coś unikalnego dla siebie.

Zapraszamy do zakupów!

Źródło: spigen.com