Nowość wśród pokrowców SPIGEN TPU – Modello dla iPhone?a 4/4S jest już dostępny!

Seria pokrowców Modello dla iPhone?a 4/4S od SPIGEN SGP

Mamy dla Was coś innego, nowego, specjalnego. Coś, co odbiega od gładkiego, nowoczesnego wyglądu innych naszych produktów. To coś nazywa się Modello i właśnie do nas przyjechało domagając się niezwłocznego trafienia do sprzedaży. Pokrowiec Modello jest wykonany z termoplastycznego poliuretanu (z ang. TPU) i znacznie odbiega od futerału Ultra Capsule jaki oferujemy dla Waszych smartfonów z systemem Android.

Podczas gdy produkt Ultra Capsule znany jest ze swojego perłowego i lśniącego wykończenia, Modello może się pochwalić nieco bardziej stonowanym wyglądem. Pokrowiec można dostać w wielu jaskrawych i żywych kolorach, jednak ? w przeciwieństwie do Ultra Capsule ? będziemy mieć tu do czynienia z miękkim, matowym wykończeniem z odrobiną połysku, tudzież blasku, na powierzchni. Mówiąc krótko ? Modello to coś dla tych, którzy lubią styl i klasę, ale wierzą też święcie, że wszystko ma swój umiar.

Dodatkowo, Modello jest dostępny w dwóch symetrycznych wzorach wygrawerowanych na powierzchni futerału. Chociaż kolorystycznie odbiega znacznie od innych naszych produktów, Modello wciąż zachowuje prostotę i modernistyczny wygląd typowy dla pokrowców SPIGEN SGP. Oba wzory nie tylko przyciągają wzrok, ale także zapewniają odpowiednią teksturę z tyłu futerału, co nadaje mu zarówno lekkości jak i lepszej przyczepności.

Zaprojektowane na każdą kieszeń, pokrowce z serii Modello są już dostępne za jedyne 14,99$! 6 odważnych kolorów, 2 unikalne wzory pozwalające Ci dopasować futerał według stylu i potrzeb. Który wybierasz?

 

Źródło: spigen.com